close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Najpiękniejszy festiwal świata z przesłaniem „wojnie NIE” przeszedł do historii [FOTO]

Najpiękniejszy festiwal świata z przesłaniem „wojnie NIE” przeszedł do historii  [FOTO]

Dobiegł końca 28. Pol’and’Rock Festival w Czaplinku. Na dwóch scenach wystąpiło 41 wykonawców z Polski i świata. - Trzy dni koncertów, spotkań na ASP i niesamowitych emocji dobiegły końca, ale przesłanie „wojnie NIE” pozostanie z nami na zawsze – relacjonuje Julia Trestka, korespondentka Radia Sudety 24.

- Festiwal miał formę pokojowej manifestacji, a na dwóch scenach pojawili się m.in.:  Wolf Alice, Laura Cox, Stake, Sztywny Pal Azji, Strachy na Lachy i Voo Voo – dodaje Julia Trestka.

Uczestnicy Festiwalu standardowo mieli okazję spotkać się z gośćmi, zaproszonymi przez organizatorów, w ramach Akademii Sztuk Przepięknych. W rozmowach wzięli udział: Jakub Żulczyk, Janina Bąk i Piotr Jacoń, Barbara Kurdej – Szatan, Wojciech Bojanowski i Marcin Wyrwał, Marcin Dorociński, Dawid Ogrodnik, Maciej Kraszewski, Patryk Galewski, Krzysiek Sokołowski, Kamila Kielar i Piotr Strzeżysz.

Choć 28. Pol’and’Rock wraz z ostatnimi dźwiękami koncertu Piotra Bukartyka przeszedł już do historii to warto wspomnieć, że kolejna edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 ponownie na terenie lotniska w okolicach Czaplinka.

Zapraszamy na gorącą fotorelację Sebastiana Tynieckiego:


Tagi: