Nie było łatwo, ale się udało! Świąteczne Anioły znów obdarowały dzieci [AUDIO+FOTO]
Dwadzieścioro dzieci otrzymało wielkanocne paczki przygotowane przez „Świąteczne Anioły”. Inicjatorka akcji Wioletta Urban-Smagłowska podkreśla, że z każdym rokiem coraz trudniej spełniać marzenia potrzebujących, jednak dzięki zaangażowaniu ludzi o wielkich sercach zawsze udaje się to osiągnąć.
Upominki trafiły do uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Strzegomiu. Dyrektorka placówki Małgorzata Zaremba zaznacza, że to już kolejny raz, kiedy dzięki inicjatywie i pracy Wioletty Urban-Smagłowskiej dzieci otrzymały wsparcie i świąteczną radość.
Upominki trafiły do uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Strzegomiu. Dyrektorka placówki Małgorzata Zaremba zaznacza, że to już kolejny raz, kiedy dzięki inicjatywie i pracy Wioletty Urban-Smagłowskiej dzieci otrzymały wsparcie i świąteczną radość.
Profil Świąteczne Anioły działa na Facebooku od 2020 roku. Jest dedykowany osobom z niepełnosprawnościami oraz ich rodzicom, którzy potrzebują szczególnej troski, wsparcia i zrozumienia.
Anna Stefanko
Tagi:










