close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Nie znamy strategii rządu w walce z pandemią! [AUDIO]

Nie znamy strategii rządu w walce z pandemią! [AUDIO]

- Do końca nie wiemy, jaka jest strategia rządu i cały czas upominamy się o to, żeby premier nam powiedział, jaką ma strategię – tłumaczyła w Rozmowie Dnia Izabela Katarzyna Mrzygłocka, posłanka na Sejm RP, pytana o decyzje i przekaz rządu w kontekście strategii walki z COVID-19.

– O tą informację upominamy się już od wielu tygodni i niestety nie możemy się doprosić rządu, aby nam tą strategię przedstawił. Wygląda na to, że rząd tej strategii nie ma i nie wie, jak do końca ma się zachowywać, jak do końca działać. Wygląda na to, że te kilka miesięcy, które minęły od pierwszego etapu epidemii, zostały zaprzepaszczone, przespane i ta strategia nie została wypracowana – powiedziała na antenie Izabela Katarzyna Mrzygłocka, posłanka na Sejm RP, wiceprzewodnicząca Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska oraz ekspert rynku pracy.

W rozmowie pojawiły się wątki związane z trudnościami samorządów w dobie epidemii, sytuacją ekonomiczną w kraju, szkolnictwem oraz służbą zdrowia.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji:


Tagi: