close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Niewidomy Mateusz tworzy nieodpłatnie strony internetowe [AUDIO]

Niewidomy Mateusz tworzy nieodpłatnie strony internetowe [AUDIO]

Mateusz Pawłowski z Chorzowa od urodzenia jest osobą niewidomą. Jego pasją jest tworzenie stron internetowych, które nieodpłatnie przekazuje przedsiębiorcom. Pomaga w ten sposób firmom, w czasie pandemii.

- Satysfakcja z pomagania pacha mnie do przodu. W obecnych czasach wiele firm nie jest w stanie finansowo pozwolić sobie na reklamę w sieci. Mam nadzieję, że moja pomoc wesprze przedsiębiorców, a zaoszczędzone pieniądze będą mogli przeznaczyć na pracowników lub potrzebniejsze działania – wskazuje projektant stron.

Mateusz Pawłowski ukończył Technikum Administracyjne przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla młodzieży niewidomej i słabowidzącej w Chorzowie, a tworzeniem stron zajmuje się od kilku lat. Niewidomy ma na swoim koncie już ponad 50 projektów, które wykonał dla przedsiębiorców i instytucji w całej Polsce.

Chorzowianin strony internetowe wykonuje hobbistycznie, a oprócz tego pracuje zawodowo oraz organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży na temat funkcjonowania osób niewidomych w społeczeństwie. Więcej informacji o projekcie Mateusza Pawłowskiego można znaleźć na stronie http://www.enet.ovh

Fot. Mateusz Pawłowski

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji:


Tagi: