close
Tanie Zaakwaterowanie

Tworzymy Twoje Radio

Tworzymy bardzo lokalne radio. Codziennie mówimy "dzień dobry" mieszkańcom Strzegomia, Świdnicy, Świebodzic, Dobromierza, Żarowa, Jaworzyny Śląskiej i Udanina. Jesteśmy stąd! Znamy zagadnienia i problemy, ale także najlepsze strony regionu. Nadajemy przez 24 godziny na dobę. Do usłyszenia!

Ludzie radia

Adrian Pietraszek

adrian@radiosudety24.pl

Z radiem budzi się i zasypia. Jeśli ktoś kazałby mu robić coś innego, przeszedłby na wcześniejszą emeryturę. Prywatnie miłośnik jeansowych koszul, mocnej kawy i uniesień.

Leonard Jakuszczonek

leonard@radiosudety24.pl

Słuchaczki uwielbiają jego głos. W branży radiowej jest od zawsze. Potrafi rozmawiać dosłownie z każdym. Do swoich opinii przekona największego niedowiarka. Bezczelnie inteligentny!

Anna Dulemba

anna@radiosudety24.pl

Głośno mówi, wyraźnie słucha i uważnie obserwuje świat. Lubi ludzi, rozmowy po horyzont, burze, wiatr, ocean i podróże. Dba o rzetelne informacje lokalne.

Piotr Szmidt

piotr@radiosudety24.pl

Kolekcjonowanie płyt, słuchanie muzyki, wyjazdy na koncerty to jego żywioł. W swoich audycjach prezentuje różne odcienie muzyki metalowej.

Maciej Baranowicz

maciej@radiosudety24.pl

Młody, przystojny, inteligentny i najbardziej ogranięty ze wszystkich. Studiuje dziennikarstwo, zna się na muzyce i sporcie.

Ernest Ziemianowicz

prawnik@radiosudety24.pl

Adwokat. Dużo słucha, czyta i pyta, a słuchaczom doradza, jak poradzić sobie z bezprawiem w audycji Masz Prawo Wiedzieć.

Krzysztof Kalinowski

Audycja: Coolturka

Facet kulturalny, oczytany i elegancki. Potrafi naśladować różne postaci, zna się na książce, kinie i ma gadane w Coolturce Radia Sudety 24.

Tomasz Strzelczyk

Audycja: Smakosfera

Kucharz z pasją. Nie boi się eksperymentów kulinarnych i szalonych połączeń smaków. Zawsze ma pomysł na... Do usłyszenia codziennie o 12:30.

Łukasz Schneider

Audycja: Hit Player

Głowę ma zawsze pełną muzycznych propozycji. Za konsolą czuje się, jak "ryba w wodzie", co można usłyszeć codziennie o 20.15 i 21:15.

Mariusz Ordyniec

mariusz@radiosudety24.pl

Kamera, apart i mikrofon to jego żywioł! Tworzy obraz wrażeń, obraz zdarzeń, obraz w radiu. W torbie, oprócz sprzętu, nosi schłodzoną "mirinkę".

Sebastian Tyniecki

Fotoreporter

Potrafi dostrzec to, czego inni nie widzą. Jest zawsze tam, gdzie coś się dzieje i decyduje o tym, jak pokazać świat w radiu.

Joanna Kotek

joanna@radiosudety24.pl

W pracy redakcyjnej nie uznaje kompromisów. Tematy traktuje z należytą powagą, ma dystans do podłogi i życia. W radiu ceni brak nudy.