close
Tanie Zaakwaterowanie

Tworzymy Twoje Radio

Tworzymy bardzo lokalne radio. Codziennie mówimy "dzień dobry" dla mieszkańców Strzegomia, Świdnicy, Świebodzic, Dobromierza, Żarowa i Jaworzyny Śląskiej. Jesteśmy stąd! Znamy zagadnienia i problemy, ale także najlepsze strony regionu. Nadajemy przez 24 godziny na dobę. Do usłyszenia!

Ludzie radia

Adrian Pietraszek

adrian@radiosudety24.pl

Z radiem budzi się i zasypia. Prowadzi wszystko, co się da: radio, imprezy, samochód. Jeśli ktoś kazałby mu robić coś innego, przeszedłby na wcześniejszą emeryturę. Zawsze uśmiechnięty.

Leonard Jakuszczonek

leonard@radiosudety24.pl

Słuchaczki uwielbiają jego głos. W branży radiowej jest od zawsze. Potrafi rozmawiać z każdym i na każdy temat. Do swoich opinii przekona największego niedowiarka. Bezczelnie inteligentny!

Radek Dwernicki

radek@radiosudety24.pl

Radioentuzjasta. Zaczynał w czasach, gdy reklamy grano z kaset magnetofonowych. Lubi to, co robi i robi to, co lubi - nakręca Hit Listę! W wolnej chwili odbija piłki na kortach tenisowych.

Krzysztof Kalinowski

Strzegomskie Centrum Kultury

Facet kulturalny, oczytany i elegancki. Potrafi naśladować różne postaci, zna się na książce, kinie i ma gadane w Coolturce Radia Sudety 24.

Ernest Ziemianowicz

prawnik@radiosudety24.pl

Adwokat, dużo słucha, czyta i pyta. Prywatnie miłośnik dobrej kawy, a na antenie doradza słuchaczom, jak poradzić sobie z bezprawiem.

Maciej Baranowicz

Magazyn Sportowy

Student dziennikarstwa i komentator sportowy. Młody i najbardziej ogarnięty ze wszystkich. Prywatnie miłośnik muzyki poważnej i gry na puzonie. Do usłyszenia w Magazynie Sportowym.

Krzysztof Kaszub

Tajemnice Ziemi Strzegomskiej

Autor publikacji i przewodników. Penetruje archiwa i odkrywa nieznane wątki historyczne w programie Tajemnice Ziemi Strzegomskiej.

Tomasz Strzelczyk

Smakosfera

Kucharz z pasją. Nie boi się eksperymentów kulinarnych i szalonych połączeń smaków. Zawsze ma pomysł na... Do usłyszenia codziennie o 14:15

Janek Kubiak

Spotkania

Duchowy brat słuchaczy. Dostrzega dobro – nie tylko tam, gdzie jest ono oczywiste. Dzieli się czymś więcej, niż tylko słowem o poranku w audycji Spotkania.

Łukasz Schneider

Hit Player

Głowę ma zawsze pełną muzycznych propozycji i projektów. Za konsolą czuje się, jak "ryba w wodzie", co można usłyszeć codziennie o godzinie 20.15 i 21:15 na 101.7 fm