close
Tanie Zaakwaterowanie

Tworzymy Twoje Radio

Tworzymy bardzo lokalne radio. Codziennie mówimy "dzień dobry" dla mieszkańców Strzegomia, Świdnicy, Świebodzic, Dobromierza, Żarowa i Jaworzyny Śląskiej. Jesteśmy stąd! Znamy zagadnienia i problemy, ale także najlepsze strony regionu. Nadajemy przez 24 godziny na dobę. Do usłyszenia!

Ludzie radia

Adrian Pietraszek

adrian@radiosudety24.pl

Z radiem budzi się i zasypia. Prowadzi wszystko, co się da: radio, imprezy, samochód. Jeśli ktoś kazałby mu robić coś innego, przeszedłby na wcześniejszą emeryturę. Zawsze uśmiechnięty.

Leonard Jakuszczonek

leonard@radiosudety24.pl

Słuchaczki uwielbiają jego głos. W branży radiowej jest tyle lat, że szkoda liczyć. Potrafi rozmawiać z każdym i na każdy temat. Będzie za parę minut, bo roboty tyle, że nie ma komu taczki załadować.

Darek Fior

dariusz@radiosudety24.pl

W życiu prowadził już sporo, ale wszystko wychodzi mu naprawdę porządnie. Kocha muzykę, uwielbia literaturę i pasjonuje się sportem. Od wtorku do piątku nakręca Hit i Oldschool Listę.

Krzysztof Kalinowski

Strzegomskie Centrum Kultury

Facet kulturalny, oczytany i elegancki. Potrafi naśladować różne postaci, zna się na książce, kinie i ma gadane w Coolturce Radia Sudety 24.

Ernest Ziemianowicz

prawnik@radiosudety24.pl

Adwokat, dużo słucha, czyta i pyta. Prywatnie miłośnik dobrej kawy, a na antenie doradza słuchaczom, jak poradzić sobie z bezprawiem.

Krzysztof Kaszub

Badacz dziejów Strzegomia

Autor publikacji i przewodników. Penetruje archiwa i odkrywa nieznane wątki historyczne w programie Tajemnice Ziemi Strzegomskiej.

Łukasz Schneider

Klubowa Wirówka

Głowę ma zawsze pełną muzycznych propozycji i projektów. Za konsolą czuje się, jak "ryba w wodzie", co można usłyszeć w każdy piątek i sobotę po godznie 20.00 na 101.7 fm