close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Ocenę mojej działalności pozostawiam mieszkańcom [VIDEO]

Ocenę mojej działalności pozostawiam mieszkańcom [VIDEO]

Wrażenia po objęciu stanowiska zastępcy burmistrza, wizja i plan rozwoju gminy oraz propozycje złożone do Programu Inwestycji Strategicznych były tematami Rozmowy Dnia. 14 września na antenie Radia Sudety gościła wiceburmistrz Jaworzyny Śląskiej Justyna Chrebela.

- Te ponad dwa miesiące były bardzo intensywne i nadal są. Tak naprawdę musiałam się wdrożyć w cześć obowiązków i tematów, z którymi dotychczas nie miałam styczności – podsumowała początek kadencji Justyna Chrebela, podkreślając jednocześnie, że ocenę swojej działalności pozostawia mieszkańcom.

Nowa wiceburmistrz  opowiedziała o obszarach, którymi zajmuje się na piastowanym stanowisku, wymieniając wśród nich: promocję i rozwój gospodarczy w kontekście strefy przemysłowej, inwestycje gminne oraz gospodarkę mieszkaniową. Pytana o wnioski złożone do Programu Inwestycji Strategicznych wymieniła trzy propozycje.

- Aplikowaliśmy o fundusze na modernizację i budowę świetlic wiejskich, modernizację i budowę dróg gminnych oraz realizację strefy aktywności rekreacyjno-sportowej – mówiła Justyna Chrebela.

Raport z postępu prac przy obecnie realizowanych inwestycjach, w tym II etapu remontu jaworzyńskiego magistratu i świetlicy w Czechach oraz zapowiedź remontu ul. Kościuszki zakończyły Rozmowę Dnia.

Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania całej audycji:


Tagi: