close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Od września zagra lista przebojów!

  • Wydarzenia
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2020-08-27
  • whatshot 759
Od września zagra lista przebojów!

Jesienna ramówka Radia Sudety 24 kryje wiele niespodzianek, a jedną z nich będzie popołudniowo - wieczorne pasmo, które poprowadzi Darek Fior. Od wtorku do piątku rozbrzmi Hit Lista - zestawienie nowości muzycznych oraz Oldschool Lista - wprowadzająca w świat wielkich przebojów.

Darek Fior jest doświadczonym prezenterem z ponad 20-letnim stażem. Był charakterystycznym i rozpoznawalnym głosem na Dolnym Śląsku, dzięki pracy w dzierżoniowskim Radiu Sudety oraz Radiu Zet Gold (obecne Meloradio).

- Kocham muzykę, literaturę i pasjonuję się sportem, ale radio jest dla mnie narkotykiem, bez którego trudno żyć. Uwielbiam ten moment kiedy zapala się czerwona lampka "On Air" i wtedy wiem, że jestem sam na sam ze swoimi słuchaczami. Staram się mieć dla nich zawsze czas, dlatego chętnie obieram telefony i bacznie słucham uwag - tłumaczy Darek Fior, redaktor Radia Sudety 24.

Nowy głos pojawi się na antenie już od 1 września i będzie towarzyszył słuchaczom od wtorku do piątku, w godzinach od 17.00 do 20.00. Darek obiecuje, że będzie to czas przede wszystkim dla słuchaczy na wspólne rozmowy, zabawy i konkursy.

- Oprócz Hit Listy, w której będziemy rotowali 30 utworów, od godziny 19.00 zapraszam na specjalną Oldschool Listę, z przebojami, z czterech ostatnich dekad. Będzie to kompilacja, którą ułożą sami słuchacze - dodaje Darek Fior.

Zatem do usłyszenia na 101.7 fm i www.radiosudety24.pl


Tagi: