close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Paweł Fajdek i Sandra Cichocka małżeństwem. Wzięli ślub na Stadionie Śląskim.

Paweł Fajdek i Sandra Cichocka małżeństwem. Wzięli ślub na Stadionie Śląskim.

Ślub Pawła Fajdka z Sandrą Cichocką był tylko kwestią czasu. Mistrz świata w rzucie młotem od wielu lat był w związku ze swoją partnerką. Niecodzienne było jednak miejsce wydarzenia. Para powiedziała sobie „tak” na Stadionie Śląskim w Chorzowie, którego Paweł Fajdek jest ambasadorem!

Oficjalna część uroczystości odbyła się na arenie głównej Stadionu Śląskiego. Obrączki nowożeńcom wręczała ich sześcioletnia córka. Obiad oraz przyjęcie weselne, w którym udział wzięła najbliższa rodzina i przyjaciele, zorganizowane zostały w przestrzeniach konferencyjnych obiektu.

- Nie pozostaje mi nic innego, jak w imieniu swoim i wszystkich pracowników Stadionu Śląskiego życzyć młodej parze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Wyjątkowe miejsce na ślub to i wyjątkowe małżeństwo! – gratuluje Jan Widera, prezes Stadionu Śląskiego.

W 2013 roku, pochodzący z Żarowa, Paweł Fajdek zapisał się w historii światowego sportu jako najmłodszy mistrz świata w rzucie młotem. Ponadto, w późniejszych latach obronił ten tytuł trzykrotnie (2015, 2017, 2019). Podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio zdobył brązowy medal.

Fot.: Stadionslaski.pl


Tagi: