Po raz czwarty uczczą pamięć ks. Marka Żmudy memoriałem jego imienia [FOTO+AUDIO]
W sobotę 23 maja na strzegomskim stadionie odbędzie się IV Memoriał im. ks. Marka Żmudy. W turnieju piłki nożnej weźmie udział kilka drużyn oldbojów z regionu, w tym gospodarze ze Strzegomia.
Pomysłodawcą organizacji memoriału jest prezes AKS Strzegom Przemysław Stempniewicz, który przypomina, że ks. Marek Żmuda był wiernym kibicem lokalnego klubu, ale i aktywnym zawodnikiem w piłce nożnej.
Pomysłodawcą organizacji memoriału jest prezes AKS Strzegom Przemysław Stempniewicz, który przypomina, że ks. Marek Żmuda był wiernym kibicem lokalnego klubu, ale i aktywnym zawodnikiem w piłce nożnej.
Zasłużony działacz AKS Strzegom Zdzisław Szpak, nazwany przez członków klubu „honorowym prezesem”, wspomina osobę ks. Marka Żmudy i dodaje, że każdy udział w meczu dla drużyny oldbojów jest przyjemnością.
W turnieju wezmą udział drużyny: Zagłębie Lubin, Orzeł Ząbkowice, Raszkowianka Raszków i AKS Strzegom. Mecze rozegrane zostaną o godzinie 10.00 na Stadionie Miejskim OSiR w Strzegomiu. Wstęp wolny.
Tagi:










