PODCASTY - RADIO SUDETY 24 | Radio Strzegom | Radio Internetowe

101.7 FM | Strzegom | pow. Świdnica
Słuchaj:
Przejdź do treści
ARCHIWUM AUDYCJI 2019
ROZMOWA DNIA
red. Adrian Pietraszek
10.11. Alicja Przepiórska - koordynatorka projektu Moja i Twoja historia - ocalić od zapomnienia
00:00
10.11. Ireneusz Zyska - poseł na Sejm RP
00:00
10.10. Jarosław Rudnicki - kandydat na posła do Sejmu RP
00:00
10.03. Beata Jankiewicz, Monika Bytnar-Gołębiowska, Wiktoria i Adam z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie
00:00
10.02. Agnieszka Kołacz-Leszczyńska - poseł na Sejm RP
00:00
10.01. Izabela Mrzygłocka - poseł na Sejm RP
00:00
09.30. Wojciech Murdzek - poseł na Sejm RP
00:00
09.26. Mariusz Kotarba - kandydat na posła do Sejmu RP
00:00
09.25 Strzegom w Koalicji 5 frakcji
00:00
09.24. Zbigniew Suchyta - burmistrz Strzegomia
00:00
09.23. Anna Stabrowska - kandydatka na posła do Sejmu RP
00:00
09.20. Paweł Ozga - burmistrz Świebodzic
00:00
09.18. Izabela Katarzyna Mrzygłocka - poseł na Sejm RP
00:00
09.17. Natalia Krupska - Biuro Rady Miejskiej UM w Strzegomiu
00:00
09.12. Marek Dyduch - szef SLD na Dolnym Śląsku
00:00
09.10. Renata Wierzbicka - Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej
00:00
09.05. Sławomir Grzelczak - wiceprezes Zarządu BIK
00:00
09.04. Szymon Chojnowski - zastępca prezydenta Świdnicy
00:00
09.03. Wiesław Witkowski - zastępca burmistrza Strzegomia
00:00
09.02. Wojciech Murdzek - poseł na Sejm RP
00:00
08.30. Jacek Iwancz - radny wojewódzki, dyrektor II LO w Świdnicy
00:00
08.29. Piotr Fedorowicz - starosta świdnicki
00:00
08.28. Jerzy Ulbin - wójt Dobromierza
00:00
08.26. Jakub Benke - pilot liniowy
00:00
08.23. Paweł Ozga
00:00
08.22. Zbigniew Suchyta
00:00
08.21. Ireneusz Zyska
00:00
08.14. Anna Rudnicka
00:00
08.12. Patryk Nieczarowski
00:00
08.09. Krzysztof Kaszub
00:00
08.08. Ewa Czarka i Piotr Pusz
00:00
08.07. Dariusz Długaszek
00:00
08.06. Krystian Ulbin
00:00
08.05. Leszek Michalak
00:00
08.02. Waldemar Skórski
00:00
08.01. Grzegorz Grzegorzewicz
00:00
07.31. Anna Rudnicka i Krzysztof Dix
00:00
07.18. Alicja Przepiórska
00:00
07.16. Paweł Ozga
00:00
07.12. Wojciech Murdzek
00:00
07.11. Zbigniew Suchyta
00:00
07.10. Adam Łaciuk
00:00
07.03. Anna Dolecka i Katarzyna Łoś
00:00
07.01. Bogdan Stefanko i Monika Urbańska
00:00
06.28. Alicja Przepiórska i Oskar Hamerski
00:00
06.27. Ewa Frąckowiak
00:00
06.26. Wiesław Witkowski
00:00
06.25. Piotr Fedorowicz
00:00
06.24. Marcin Konarski
00:00
06.17. Jerzy Ulbin
00:00
06.13. Agnieszka Lesiów
00:00
06.12. Leszek Michalak
00:00
06.11. Szymon Szczepaniak
00:00
06.10. Karina Piekarska, Zbigniew Rodak i Przemysław Wołczek
00:00
05.31. Józef Jabłoński
00:00
06.05. Krzysztof Kalinowski
00:00
06.04. Anna Jarosińska
00:00
TO WARTO WIEDZIEĆ
red. Leonard Jakuszczonek
10.10. Katarzyna Kaim-Sawicz i Maja Szatkowska z Jaworskiego Ośrodka Kultury
00:00
10.02. Ireneusz Zyska - poseł na Sejm RP, Aleksandra Kardela i Wioletta Świątek-Kardela z Klubu Gazety Polskiej w Strzegomiu
00:00
09.27. Miro Stawski, lider zespołu Assumpta
00:00
09.26. Edward Fedyczkowski - lider społeczności biegowej Strzegomska Dwunastka
00:00
09.24. Dorota Sas i Maciej Romanowski, fizjoterapeuci z programu Aktywny Senior
00:00
09.23. Dariusz Miziarski i Witek Kowaliszyn - duet muzyczny Berkanan
00:00
09.20. Aneta Sypko - artystka, śpiewaczka
00:00
09.18. Teresa Kubica - Strzegomski Klub Miłośników Gór
00:00
09.16. Grzegorz Sulima i Zbigniew Twaróg - Grupa Biegowa Bez Granic
00:00
09.13. Leszek Szwaja - fotograf
00:00
09.12. Barbara Śmiatacz - kierownik zespołu Retro
00:00
09.11. Krzysztof Poterała i Józef Smoter - trenerzy Judo
00:00
09.10. Magdalena Mazurkiewicz i Patryk Dorobek - zespół Luna Park
00:00
09.06. Andrzej Bargiel - skialpinista
00:00
09.05. Patrycja Venulet -dyrektor działu strategii Deloitte
00:00
09.04. Żaneta Kowal - fotomodelka
00:00
09.03. Anna Rudnicka - dyrektor Świdnickiego Ośrodka Kultury
00:00
08.29. Eugenia Zasińska - przewodnicząca PZERI w Strzegomiu
00:00
08.29. Brygida Szymańska, Ilona Dobrochowska, Krzysztof Dudek - triathloniści ze Strzegomskiej Dwunastki
00:00
08.28. Edward Fedyczkowski - lider społeczności biegowej Strzegomska Dwunastka
00:00
08.26. Marek i Natalia Rydwańscy - organizatorzy zawodów Kamienna Rzeźba 2019.mp3
00:00
08.22. Maja Szatkowska
00:00
08.21. Anna Borowska
00:00
08.14. Katarzyna Konarska
00:00
08.13. Kamila Tworkowska
00:00
08.09. Ewa Piasecka i Edward Błażek
00:00
08.08. Krzysztof Kalinowski
00:00
08.07. Paweł Mosór
00:00
08.06. Tomasz Smagłowski
00:00
08.05. Eugeniusz Stodolak
00:00
08.02. Krzysztof Kaszub
00:00
08.01. Krzysztof Kalinowki i Elżebieta Pienio
00:00
07.31. Zespół Ślad
00:00
07.29. Paweł Ozga
00:00
07.16. Miasto Dzieci cz.1
00:00
07.17. Miasto Dzieci cz.2
00:00
07.18. Miasto Dzieci cz.3
00:00
07.09. Waldemar i Maja Skórscy
00:00
07.04. Stanisław Zagajewski
00:00
07.03. Jerzy Ulbin i Jerzy Limberger
00:00
07.02. Jakub i Bernard
00:00
06.28. Tomasz Mossakowski
00:00
06.26. Anna Jarosinska
00:00
06.25. Marcin Fortas, Damian Szary i Łukasz Schneider
00:00
06.24. Zbigniew Gryzgot
00:00
06.19. Tomasz Smagłowski
00:00
06.18. Dariusz Długaszek i Paweł Storto
00:00
06.14. Angelika Niedziela, Joanna Soja, Katarzyna Tomczyk-Sulima oraz Karolina, Inga i Bartosz
00:00
06.13. Władysław Kisielewicz, Piotr Bartnicki i Bartłomiej Przybylski
00:00
06.11. Danuta Brzegowa, Krzysztof Poterała i Józef Smoter
00:00
06.07. Jarosław Krzak
00:00
06.06. Stanisawa Górska
00:00
06.05. Paweł Mosór
00:00
MASZ PRAWO WIEDZIEĆ
adwokat Ernest Ziemianowicz
Wszystko o ugodzie cz.1
00:00
Wszystko o ugodzie cz.2
00:00
Adwokat z urzędu cz.1
00:00
Adwokat z urzędu cz.2
00:00
Jak wyegzekwować zasądzone świadczenia
00:00
Jazda po alkoholu cz.1
00:00
Jazda po alkoholu cz.2
00:00
Jazda po alkoholu cz.3
00:00
Jazda po alkoholu cz.4
00:00
Nieletni, a prawo cz.1
00:00
Nieletni, a prawo cz.2
00:00
Wszystko o zachowku cz.1
00:00
Wszystko o zachowku cz.2
00:00
STUDIO REPORTAŻU
Adrian Pietraszek i Leonard Jakuszczonek
09.30. Dzień Sybiraka w PSP nr 4 w Strzegomiu
00:00
09.27. Otwarcie Przedszkola nr 1 w Strzegomiu
00:00
09.08. Zawody sylwetkowe Kamienna Rzeźba 2019
00:00
08.23. Eugeniusz Przytuła - Świat Pszczół
00:00
06.29. Piknik Lotniczy w Świebodzicach
00:00
06.04. Zamek Książ
00:00
05.25. IX Turniej Piłkarski Policjantów i Dzień Dziecka
00:00
05.25. Wystawa Intelligenzaktion
00:00
05.11. Impreza charytatywna w Zespole Szkół Specjalnych
00:00
05.11. Impreza charytatywna w Zespole Szkół Specjalnych
00:00
05.06. Czesław Leonik cz. 1
00:00
05.06. Czesław Leonik cz. 2
00:00
05.03. Obchody 3 Maja
00:00
04.14. XXI Jarmark Wielkanocny
00:00
04.12. Alpakoterapia w DDP Senior Wigor
00:00
04.02. Światowy Dzień Autyzmyu
00:00
04.01. I Dzień w żłobku
00:00
03.20. Dynia dobra na wszystko
00:00
03.15. Papugarium w Strzegomiu
00:00
03.14. Delegacja z Brukseli w przedszkolu
00:00
03.03. Bieg Tropem Wilczym
00:00
02.29. Tłusty Czwartek z cukiernią Griko
00:00
02.20. Szaro Kolorowe
00:00
02.18. VI Maraton Zumba Love
00:00
02.15. Otwarcie świetlicy A-cademia
00:00
02.15. Nazywam się Miliard
00:00
02.12. Wyciskanie Sztangi
00:00
01.21. Dzień Babci w Misiu Uszatku
00:00
01.13. WOŚP cz.1.
00:00
01.13. WOŚP cz.2.
00:00
01.06. Orszak Trzech Króli
00:00
01.02. Zakład Porcelany Stołowej Karolina cz.1.
00:00
01.02. Zakład Porcelany Stołowej Karolina cz.2.
00:00
01.02. Zakład Porcelany Stołowej Karolina cz.3.
00:00
Lot nad Strzegomiem
00:00
Wspomnienia Tatiany Brzozowskiej
00:00
U fryzjera w starym stylu
00:00
Odpady segreguj, śmieci nie marnuj
00:00
Adres:
Aleja Wojska Polskiego 75
58-150 Strzegom
Studio:
+48 570 200 753
news@radiosudety24.pl
Reklama:
+48 603 823 481
reklama@radiosudety24.pl
101.7 FM
Właściciel:
Info Expert
+48 792 49 09 39
Informacje Lokalne:
+48 575 650 015
info@naszstrzegom.pl
Copyright © INFO EXPERT Adrian Pietraszek 2019 All right reserved
Wróć do spisu treści