close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Podsumowanie roku 2021 w Bibliotece Dziedzictwa [AUDIO+FOTO]

Podsumowanie roku 2021 w Bibliotece Dziedzictwa [AUDIO+FOTO]

Dwie organizacje pozarządowe z Żarowa zapraszają na „Podsumowanie roku 2021 w Bibliotece Dziedzictwa”, które odbędzie się w najbliższy czwartek tj. 10 lutego o godz. 18.00 w żarowskiej Bibliotece Publicznej.

Podczas 18. spotkania Fundacja Inicjatywa B oraz Stowarzyszenie Labiryntarium.pl dokonają podsumowania działalności projektu, który od 2017 roku oparty jest na idei archiwistyki społecznej, przedstawią Regał Pamięci w liczbach, zaprezentują najważniejsze archiwalia sprowadzone do Żarowa w ubiegłym roku oraz podziękują darczyńcom i sponsorom za wsparcie projektu.

Jak wskazuje prezes Fundacji Inicjatywa B - Tomasz Nycz, jest to jedyny projekt, którzy przy udziale mieszkańców buduje społeczne archiwum w regionie.

 
Organizatorzy zapraszają również osoby oraz instytucje, które do tej pory nie wspierały projektu, a chcą poznać bliżej „Bibliotekę Dziedzictwa Ziemi Żarowskiej”. 18. Spotkanie przy Regale Pamięci to doskonały czas na obejrzenie zgromadzonych dokumentów oraz zapoznanie się z planem działania na kolejne lata.

Fot.: Fundacja Inicjatywa B


Tagi: