close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

„Pomysłowy” złodziej samochodowy zatrzymany. Mężczyzna chciał ukryć swoją tożsamość, wiec przebrał się za… [VIDEO]

  • 112
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-08-24
  • whatshot 357
„Pomysłowy” złodziej samochodowy zatrzymany. Mężczyzna chciał ukryć swoją tożsamość, wiec przebrał się za… [VIDEO]

Jeleniogórscy policjanci wraz z funkcjonariuszami z Jawora zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież auta. 27-latkowi nie udało się oszukać policjantów, choć bardzo się starał. Popełnił przestępstwo, mając na sobie mini spódniczkę i czarną perukę.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze w toku prowadzonych działań zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o kradzież auta.

Mężczyzna za sprawą dość niecodziennego sposobu, w jaki próbował zmylić organy ścigania i ukryć swoją prawdziwą tożsamość, na pewno na długie lata zapisze się w pamięci mundurowych. Okazało się bowiem, że 27-latek, aby nie zostać rozpoznanym, zdecydował się podczas kradzieży założyć perukę z długimi włosami i ubrać mini spódniczkę. Stało się jednak inaczej, a przebranie na niewiele się zdało. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów na terenie Jawora, gdy siedział w kradzionym aucie. Ponadto ujawniono przy nim fanty w postaci rzeczonej peruki i "małej czarnej".

Teraz podejrzany mężczyzna przed sądem odpowie za przestępstwo, o które jest podejrzany, a grozić mu może kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja


Tagi: