close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Ponad 400 miłośników zumby zatańczyło charytatywnie w Strzegomiu [AKTUALIZACJA]

  • Aktualności
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2022-08-01
  • whatshot 486
Ponad 400 miłośników zumby zatańczyło charytatywnie w Strzegomiu [AKTUALIZACJA]

Kilkudziesięciu instruktorów i ponad 400 osób połączyły taniec, dobra zabawa i chęć pomagania innym. 30 lipca odbył się II Nocny Maraton Zumby w Strzegomiu. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia mieszkańców gminy: Edyty Woźniak i Igora Turonia.

Charytatywne maratony tańca w Strzegomiu to już tradycja i swojego rodzaju marka, jeżeli chodzi o wydarzenia związane z zumbą w kraju. Organizatorka imprezy, Ewa Zapolna podkreśla, że do Strzegomia przyjechało kilkuset entuzjastów tańca, dosłownie ze wszystkich zakątków Polski.


 
Impreza odbywała się przy muzyce lat 80. i 90. oraz w towarzystwie barwnych strojów uczestników. Wielu z nich zadbało również o elementy świetlne, które podkreślały nocny charakter wydarzenia.

Jak dodaje Ewa Zapolna, na scenie pojawiło się wielu rodzimych instruktorów zumby, ale również prawdziwe gwiazdy, znane w całej Europie: Alba Duran z Hiszpanii i Claudiu Gutu z Rumunii.


 
[AKTUALIZACJA]

II Nocny Maraton Zumby w Strzegomiu był 10. imprezą z cyklu charytatywnych maratonów w mieście i zakończył się zebraną kwotą 26741,90 zł. Dotychczas, dzięki wydarzeniom udało się zasilić konta osób potrzebujących łączną kwotą ponad 330 tys. zł.


Tagi: