close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Poszukiwany wpadł z narkotykami [FOTO]

  • 112
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2020-06-23
  • whatshot 136
Poszukiwany wpadł z narkotykami [FOTO]

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zatrzymali 28-latka poszukiwanego celem odbycia zaległej kary pozbawiania wolności. Policjanci podczas zatrzymania w mieszkaniu mężczyzny ujawnili i zabezpieczyli m.in. marihuanę oraz amfetaminę.

-  W trakcie zatrzymania w mieszkaniu mężczyzny, funkcjonariusze w ujawnili worki strunowe z zawartością suszu roślinnego oraz rozsypany biały proszek. A w toku dalszego przeszukania mieszkania, w zamrażalniku lodówki kryminalni ujawnili worek foliowy z zawartością białego proszku.  Badania narkotestem potwierdziły, że zabezpieczony susz to marihuana, a zabezpieczona biała substancja to amfetamina - tłumaczy sierż. szt. Magdalena Ząbek, oficer prasowy KPP w Świdnicy.
 
Policjanci zabezpieczyli w sumie ponad 4000 porcji handlowych tych narkotyków. Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 28-latek do policyjnego aresztu.
 
Mieszkaniec powiatu świdnickiego w sprawie usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości środków psychotropowych i substancji odurzających. Za czyny, których się dopuścił grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz Sąd zdecyduje o jego dalszym losie .
 
Fot. KPP w Świdnicy


Tagi: