close
Tanie Zaakwaterowanie
userad56
Reklama
userad57
Reklama
userad58
Reklama
userad59
Reklama
userad60
Reklama
userad61
Reklama
userad62
Reklama

Pożar w remizie OSP Granica. Na szczęście to tylko ćwiczenia [FOTO]

  • 112
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2025-09-02
  • whatshot 497
Pożar w remizie OSP Granica. Na szczęście to tylko ćwiczenia [FOTO]

2 września druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Granicy zostali zadysponowani do gaszenia pożaru w ich remizie. - Po dotarciu na miejsce okazało się, że ogień objął szatnię oraz garaż budynku. Wewnątrz znajdowała się jedna osoba poszkodowana, której należało udzielić natychmiastowej pomocy – informują strażacy i dodają, że były to tylko ćwiczenia.

Symulację pożaru zorganizowała Komenda Powiatowa PSP w Świdnicy. - Celem było sprawdzenie naszej gotowości bojowej, współdziałania w trudnych warunkach i wyciągnięcie wniosków na przyszłość – informują druhowie z Granicy.

Strażacy jednocześnie prowadzili ćwiczenia gaśnicze, ewakuacyjne i ratownicze.

fot. OSP Granica


Tagi: