close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Przed Mateuszem Jopkiem kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie! [AUDIO]

Przed Mateuszem Jopkiem kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie! [AUDIO]

- Przede mną najważniejsza impreza czterolecia, o której marzy każdy sportowiec  - wskazał na radiowej antenie Mateusz Jopek, mistrz Polski w skoku w dal, który jest w trakcie przygotowań do kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Tokyo. Niestety, bez pomocy sponsorów, przedsięwzięcie może się nie udać!
 
- Robię wszystko w tym sezonie, żeby się jak najlepiej przygotować i uzyskać kwalifikacje. Oprócz treningów, pracuję zawodowo i czasami przychodzi zmęczenie, ale nie poddaję się - mówił pochodzący z Jaworzyny Śląskiej Mateusz Jopek.
 
Lekkoatleta rozpoczął intensywny sezon. Przed nim występ na Halowych Mistrzostwach Europy w Toruniu oraz Letnia Uniwersjada w chińskim Chengdu. Oczkiem w głowie Matusza Jopka są jednak przygotowania do kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, które oprócz perfekcyjnej kondycji, wymagają zaplecza sponsorskiego.

- Cały czas szukam sponsorów , którzy wesprą mnie w wyjeździe do Tokyo. Jestem w stanie zaoferować miejsce na reklamę, na koszulce startowej, w której jestem pokazywany w telewizji podczas imprez międzynarodowych i krajowych - dodał mistrz Polski.

Sportowiec nie ukrywa, że jest wspierany przez gminę Jaworzyna Śląska oraz firmę Jako, jednak to ciągle za mało, jeżeli chodzi o zaplecze sponsorskie.

Sponsorzy, którzy chcieliby wesprzeć mistrza Polski w dalszej drodze do międzynarodowego sukcesu mogą skontaktować się pod adresem mailowym jopek.mateusz@gmail.com lub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji:


Tagi: