close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Przybędą miejsca pracy w jaworzyńskiej strefie [FOTO]

  • Wydarzenia
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2020-10-22
  • whatshot 147
Przybędą miejsca pracy w jaworzyńskiej strefie [FOTO]

21 października Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna wygrała przetarg na zakup blisko 4 hektarów gruntów w jaworzyńskiej strefie gospodarczej. Oznacza to, że na obszarze przemysłowym powstanie hala produkcyjna o powierzchni około 5 tys. metrów kwadratowych, która da potencjał dla około 100 pracowników.
 
- Miło jest mi poinformować, że w dniu wczorajszym Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna wygrała przetarg na zakup blisko 4 hektarów gruntów za kwotę prawie 2,2 mln złotych. Na zakupionym terenie powstanie hala produkcyjna o powierzchni około 5 tys. metrów kwadratowych, składająca się z 4 modułów, z czego każdy wyposażony zostanie w zaplecze biurowo-socjalne - tłumaczy Grzegorz Grzegorzewicz, burmistrz Jaworzyny Śląskiej.
 
W hali znajdzie miejsce 3-4 małych i średnich przedsiębiorców, a zatrudnionych zostanie około 100 pracowników. Realizacja inwestycji nastąpi w 2021 roku.
 
Przypomnijmy, że jest to już kolejne przedsięwzięcie podjęte w strefie gospodarczej w Jaworzynie Śląskiej. Pierwszym inwestorem została spółka Fire Family Sp. z o.o.
 
Fot. Invest-Park sp. z o.o.


Tagi: