REDAKCJA - RADIO SUDETY 24 | Radio Strzegom | Radio Internetowe

Słuchaj:
Emisja okolicznościowa programu: 101,7 FM / TELEFON DO STUDIA: 570 200 753 / E-MAIL: news@radiosudety24.pl
Przejdź do treści

Menu główne:

RADIO
Adrian Pietraszek
Prezenter / Redaktor

Z Radiem Sudety 24 budzi się i zasypia. Dba o poranny rozruch w porankach, ma zawsze dobre informacje i rozprawia z poważnymi ludźmi Na Ważny Temat.
Leonard Jakuszczonek
Prezenter / Redaktor

Słuchaczki uwielbiają jego głos i imię, a w branży radiowej jest od tylu lat, że szkoda liczyć. Do usłyszenia w programach: Radio Budzi Ludzi, To Warto Wiedzieć i Swojskich Klimatach.
Honorata Pietraszek
Wydawca Informacji Lokalnych

Dużo słucha, czyta i pyta. Dla niej liczy się akcja, informacja, rewelacja. Tworzy obraz zdarzeń, obraz wrażeń, obraz w radiu. Do usłyszenia w Informacjach Lokalnych.
Krzysztof Kaszub

Badacz dziejów Strzegomia, autor publikacji i przewodników. Od lat penetruje archiwa, zdobywa dokumenty, odkrywa nieznane wątki historyczne. Do usłyszenia w programie Tajemnice Ziemi Strzegomskiej.

Martin Follenberg
Marcin Fortas / League of Trance Wałbrzych

DJ i producent muzyczny gatunku uplifting trance. Znany z eventów m.in. "We Love Trance" i "Beach Time Festival". Do usłyszenia w audycji Klubowy Weekend w Radiu Sudety 24.
Alex Van Gray
Damian Szary / League of Trance Wałbrzych

DJ, producent gatunku uplifting trance. Realizował produkcje z Dannym Legatto, Rogerem Shahem i Davidem Surokiem. Do usłyszenia w audycji Klubowy Weekend w Radiu Sudety 24.
Mickey Pi
Michał Polesiak / League of Trance Wałbrzych

Założyciel League of Trance, DJ i producent muzyczny gatunku trance reprezentujący Deep & Progressive. Do usłyszenia w audycji Klubowy Weekend w Radiu Sudety 24.
Special Rank
Grzegorz Sowiński / League of Trace Wałbrzych

DJ znany z polskiej sceny klubowej, "wyznawca" gatunku trance prezentujący Progressive i Energetic. Do usłyszenia w audycji Klubowy Weekend w Radiu Sudety 24.
Christopher De Bart
Krzysztof Książkiewicz /  League of Trance Wałbrzych

DJ, VJ, autor wizualizacji imprez, artysta gatunku trance reprezentujący Uplifting&High Energy Trance. Do usłyszenia w audycji Klubowy Weekend w Radiu Sudety 24.
Copyright Ⓒ Info Expert 24 - Wszystkie prawa zastrzeżone
101,7 FM
Emisja okolicznościowa
programu:
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego