close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Ruszają zapisy na "Świdnicki Bieg Bez Oponki"

Ruszają zapisy na

Zbliża się trzecia edycja wirtualnego biegu pn. „Świdnicki Bieg Bez Oponki”. W pierwszym tygodniu marca, w czasie jednego treningu należy pokonać dystans 5 km. - Sam decydujesz kiedy i jaką wybierzesz aktywność, może to być bieg, bieg na bieżni, nordic walking lub spacer – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Co ważniejsze, udział w biegu może być pierwszym krokiem do zgubienia zbędnych kilogramów i wejścia na ścieżkę zdrowego stylu życia. Wszystko w ramach Świdnickiego Tygodnia Walki z Otyłością.

- W biegu mogą wziąć udział wszyscy, niezależnie od wieku – informuje Magdalena Dzwonkowska, rzecznik prasowy UM w Świdnicy. - Zapisywać można się za pośrednictwem strony internetowej do 28 lutego lub do wyczerpania puli startowej wynoszącej 250 miejsc – dodaje.

Uczestnicy biegu otrzymają opaski na głowę z logo wydarzenia. Jej odbiór będzie możliwy od 9 marca w Informacji Turystycznej w Świdnicy.

Warunkiem ukończenia biegu jest udokumentowanie aktywności  od 1 do 8 marca, w dowolnej aplikacji i przesłanie organizatorom danych przebytego dystansu w formie zdjęcia, trasy, mapy, itp.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Link do rejestracji: https://tiny.pl/9ltl1


Tagi: