• Sport
  • person Radio Sudety 24
  • date_range 2020-10-26
  • whatshot 147

W minioną sobotę na świebodzickiej Hali Sportowo - Widowiskowej odbyły się mistrzostwa w ramach Otwartego Pucharu WKA Kick Boxing Karate oraz Memoriału Senseia Jurka Wesołowskiego. Impreza odbyła się pod patronatem Pawła Ozgi - burmistrza Świebodzic.Na

• Sport
  • date_range 2020-10-11
  • whatshot 120

Julia Krajewski na 14-letnim koniu Samourai du Thot zwyciężyła w klasie CCI4*-L, najwyższej rangą rozgrywce podczas zawodów Strzegom October Festival w WKKW. Polki wygrały drużynowe konkursy w kategorii juniorów i młodych jeźdźców.Julia Krajewski

• Wydarzenia
  • Sport
  • date_range 2020-10-10
  • whatshot 490

10 października wystartowała wirtualna edycja imprezy biegowej pn. Aryzta Półmaraton Strzegom. Niekonwencjonalny charakter wydarzenia nie przeszkodził członkom i sympatykom społeczności biegowej Strzegomska Dwunastka, aby wystartować razem i

• Sport
  • date_range 2020-10-06
  • whatshot 127

Zbliża się ostatnia w tym roku międzynarodowa rywalizacja w dyscyplinie Wszechstronnego Konkursu Konia Wierzchowego w Polsce. Strzegom October Festival w mocnej obsadzie i z premierą nowego cyklu jeździeckiego już od czwartku startuje w Morawie. Zawody

• Sport
  • date_range 2020-10-05
  • whatshot 197

Pomimo kapryśnej aury, 5. Żarowskie Biegi Strefowe można zaliczyć do udanych. Na starcie stanęło ponad 250 uczestników, w tym członkowie społeczności biegowej Strzegomska Dwunastka. Biegacze mieli do pokonania trasy o długości pięciu lub

• Sport
  • whatshot 86

Jari Huttunen i jego pilot Mikko Lukka (Hyundai i20 R5) zajęli drugie miejsce w 48. Rajdzie Świdnickim-Krause i zdobyli tytuły mistrzów Polski. W ostatniej rundzie RSMP 2020 w Świdnicy triumfowali Grzegorz Grzyb i Michał Poradzisz (Skoda Fabia Rally

• Sport
  • date_range 2020-09-27
  • whatshot 168

3 dni emocji sportowych w Świebodzicach, podczas Memoriału im. Edmunda Walczkaka przyniosły I miejsce zawodniczkom z MKS Zagłębie Lubin. Dziewczęta z MKS Victoria Świebodzice zakończyły turniej piłki ręcznej na V miejscu. - Pragnę serdecznie

• Goście Radia
  • Sport
  • date_range 2020-09-24
  • whatshot 268

Mają za sobą niezliczoną ilość wycieczek i treningów, wspólną pasję oraz energię dla nowych wyzwań. Mowa o Strzegomskiej Grupie Rowerowej, do udziału w której na antenie Radia Sudety 24 zapraszali jej członkowie – Tomasz Kruszelnicki oraz

• Sport
  • date_range 2020-09-20
  • whatshot 479

83. uczestników z Polski, Anglii i Ukrainy wzięło udział w zawodach łuczniczych, które odbyły się w klimatycznej scenografii zabytkowego parku przy Zamku Roztoka. - Nie spodziewaliśmy się, aż takiej frekwencji i wielopokoleniowości zawodników.

• Sport
  • date_range 2020-09-09
  • whatshot 179

Strzegomianka, Małgorzata Ostrowska w miniony weekend wywalczyła trzy złote medale i po raz 25. została Mistrzynią Polski. To jednak nie wszystko. „Złota” Małgosia otrzymała także miano Najsilniejszej Polki!W miniony weekend, w Koszalinie