close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Spotkanie noworoczne gminy Świdnica z występem zespołu Pectus [FOTO]

  • Aktualności
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2022-01-07
  • whatshot 133
Spotkanie noworoczne gminy Świdnica z występem zespołu Pectus [FOTO]

Goście z kilku powiatów, w tym m.in. parlamentarzyści, samorządowcy, duchowieństwo i przedstawiciele organizacji pozarządowych przybyli na zaproszenie wójt gminy Świdnica Teresy Mazurek. 5 stycznia br. w auli I Liceum Ogólnokształcącego odbyło się spotkanie noworoczne ze wspólnym kolędowaniem oraz występem zespołu Pectus.

- Z okazji Nowego 2022 Roku życzę wszelkiej pomyślności, dobrego zdrowia i szczęścia na każdy dzień. Niech ten rok obfituje w dobro i życzliwość, niech będzie pomyślny zarówno pod względem prywatnych jak i zawodowym, dając szanse na spełnienie marzeń – mówiła Teresa Mazurek, składając noworoczne życzenia.

Słowa podziękowania wójt gminy skierowała m.in. do duchowieństwa, ks. bpa Marka Mendyka, ks. bpa Waldemara Pytla, samorządowców: prezydentów, burmistrzów i wójtów podkreślając zasługi dra Romana Szełemeja w Aglomeracji Wałbrzyskiej oraz prezydent Świdnicy za liderowanie programowi wymiany wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie wybranych gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Muzyczną ucztę podczas noworocznego spotkania zafundował zespół „Pectus” oraz lokalani artyści działający w zespołach „Ale Babki” i „Mokrzeszów” pod kierunkiem Marii i Wojciecha Skiślewiczów.

Fot.: Sebastian Tyniecki


Tagi: