close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Strzegomianie polecą w kosmos z Lemem [FOTO]

  • Kultura
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-09-15
  • whatshot 114
Strzegomianie polecą w kosmos z Lemem [FOTO]

Autorskie kompozycje instrumentalne, spektakl światła i obrazu z przeplatającymi się wątkami twórczości Stanisława Lema  to zapowiedź widowiska 3836 LEM. Autor multimedialnego show – Dariusz Miziarski zabierze strzegomską publiczność w kosmiczną podróż już 30 września br.
 
"- 3836 LEM to moje i mojej żony autorskie przedstawienie multimedialne o życiu i twórczości Stanisława Lema. Na potrzeby tego projektu przygotowałem kilka kompozycji instrumentalnych w stylistyce ambientu elektronicznego – wskazuje Dariusz Miziarski, podkreślając,  że widowisko powstało z okazji setnej rocznicy urodzin polskiego filozofa, futurologa i pisarza gatunku hard science fiction.

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane fakty z życia i twórczości Stanisława Lema, a całość będzie przeplatana muzyką i animacjami komputerowymi.

Do tej pory multimedialny performance pojawił się na deskach centrów kultury w Żarowie i Sobótce. 30 września od godziny 18.00 publiczność w Strzegomskim Centrum Kultury będzie miała okazję zasmakować przygotowanej przez Dariusza Miziarskiego kosmicznej podróży z Lemem. Wstęp wolny.

Fot. facebook.com/dariusz.miziarski


Tagi: