close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Strzegomska Grupa Rowerowa rozpoczyna sezon! [FOTO]

Strzegomska Grupa Rowerowa rozpoczyna sezon! [FOTO]

Obserwując drogi w regionie można zauważyć, że pojawili się już na nich pierwsi fani jednośladów. To znak, że rozpoczyna się przedwiośnie i sezon rowerowy. -Dzięki sprzyjającej aurze w ostatnią niedzielę udało się zebrać trzynastu członków Grupy i wspólnie wyruszyć na podbój pobliskich dróg – wskazuje z entuzjazmem  Tomasz Kruszelnicki, lider SGR.

- Grupa klasycznie spotkała się na parkingu Strzegomskiego Centrum Kultury, skąd tuż po godzinie 9:00 wyruszyła  w kierunku Świebodzic, mijając przy tym skąpane w blasku słońca Stawiska oraz Olszany. Dalsza część trasy wiodła przez Stary Jaworów, Nowice oraz Pastuchów – dodaje Tomasz Kruszelnicki.

Strzegomska Grupa Rowerowa ma za sobą niezliczoną ilość wycieczek i treningów - w tym w nocy, wspólną pasję i energię dla nowych wyzwań. Społeczność jest nieformalną grupą, która stale rozrasta się i jest otwarta dla nowych członków.

- Nasze wyjazdy kierowane są do osób rozpoczynających swoją przygodę z rowerami, ponieważ nie jeździmy na czas ani dla statystyk, a liczy się przyjemność z jazdy. Podczas wspólnych wypadów, spotkać możemy rodziców z dziećmi  oraz osoby będące emerytami. Jak widać,  przedział wiekowy jest naprawdę duży i dla każdego jest w naszej grupie miejsce – tłumaczy lider grupy.

W rozpoczętym sezonie Strzegomskiej Grupy Rowerowej są zaplanowane wyjazdy rekreacyjne i treningowe, które mają być formą wypoczynku, relaksu i ogólnego rozwoju fizycznego. Trasy nadal mają być wybierane przez uczestników grupy i dostosowywane do ich możliwości, tak żeby mogli z nich korzystać członkowie o różnym stopniu zaawansowania.
 
Więcej o działalności grupy można dowiedzieć się tutaj: http://facebook.com/sgr.grupa

Fot. Strzegomska Grupa Rowerowa


Tagi: