close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Studia MBA to przepis na prestiż i dobrą pozycję na rynku pracy [AUDIO]

Studia MBA to przepis na prestiż i dobrą pozycję na rynku pracy [AUDIO]

- Studia Master of Business Administration w połączeniu z ambicją i cechami lidera są gwarancją wiedzy z dziedzin nowoczesnego zarządzania, a to może być trampoliną do rozwoju zawodowego, zdecydowanie wyższych zarobków i stanowisk – powiedziała w Rozmowie Dnia dr Marta Drozdowska, prorektor w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.

- Studiów MBA nie należy się bać, a traktować je jako świetną inwestycję w nas samych i przyszłość. Jest to szansa na stały rozwój, otwartość, nowe perspektywy, możliwości, znajomości i kontakty – tłumaczyła na antenie dr Marta Drozdowska.

Prorektor Wyższej Szkoły Handlowej wskazała, że studia MBA są nieodłącznym elementem kariery zawodowej, przynoszącym wymierne profity, wynikające z dobrej pozycji na rynku pracy.

- Według badań, absolwenci studiów MBA zarabiają dwa razy tyle, co koleżanki i koledzy bez takiego wykształcenia – dodała dr Drozdowska.

Gość wytłumaczyła także filozofię networkingu, która jest nieodzownym elementem studiów MBA i polega na budowaniu sieci kontaktów zawodowych, ułatwiających dalsze poruszanie się w świecie biznesu.

- Na naszej uczelni proponujemy studia MBA podyplomowe i magisterskie, w tym otwierające drogę kariery zawodowej na całym świecie – podkreśliła prorektor WSH.

Zachęcamy do wysłuchania całej audycji:
 


Tagi: