close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Studia MBA to trampolina do rozwoju kariery i pozycji zawodowej [VIDEO]

Studia MBA to trampolina do rozwoju kariery i pozycji zawodowej [VIDEO]

- Studia MBA są gwarancją zdobycia praktycznej wiedzy z dziedzin nowoczesnego zarządzania, która jest przydatna na najwyższych stanowiskach w biznesie – tłumaczyła w Rozmowie Dnia dr Aneta Szymańska z Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu, wskazując jednocześnie, że przekłada się to m.in. na wzrost wynagrodzenia.
 
- Studia tego typu są bardzo przydatne z uwagi na networking, który daje możliwość budowania sieci kontaktów zawodowych, ułatwiających sprawne poruszanie się po świecie biznesu i odnalezienie się na rynku pracymówiła dr Aneta Szymańska.

Ekspert zwróciła uwagę także na akredytacje, które powinna posiadać uczelnia uprawniona do prowadzenia studiów MBA, ponieważ mają one ogromny wpływ na wartość uzyskanego dyplomu.

- 31 maja uzyskaliśmy międzynarodową akredytację Ceeman IQA, jedną z najbardziej cenionych w obszarze edukacji menadżerskiej w Europie, jako dziesiąta uczelnia w Polsce – dodała gość Rozmowy Dnia.

Dr Aneta Szymańska opowiedziała także o wpływie pandemii na system prowadzenia zajęć oraz kondycję psychiczną i emocjonalną studentów.

Zachęcamy do wysłuchania i obejrzenia całej Rozmowy Dnia:


Tagi: