Sukces Świątecznych Aniołów w Strzegomiu [FOTO]
18 grudnia zakończyła się zbiórka pn. "Zostań Świątecznym Aniołem", zainicjowana przez strzegomian, państwa Wiolettę i Tomasza Smagłowskich. Do ich akcji spontanicznie włączyło się ponad dwustu darczyńców.
Skromność, empatia i chęć niesienia pomocy to wartości, którymi niewątpliwie kierują się organizatorzy zbiórki. Od wielu lat pomagają innym, włączając się w różne akcje. W tym roku postanowili zorganizować własne przedsięwzięcie pn. "Zostań Świątecznym Aniołem" i zakończyli je ogromnym sukcesem.
- Razem udało nam się zgromadzić słodycze i maskotki do 88 paczek i spełnić 21 indywidualnych życzeń z wymarzonymi prezentami. Mniej sytuowane rodziny otrzymały paczki z odzieżą, kosmetykami czy materiałami szkolnymi - tłumaczą Wioletta i Tomasz Smagłowscy, organizatorzy zbiórki.
Akcja była prowadzona na rzecz uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Strzegomiu i oprócz celowej pomocy dla podopiecznych, placówka otrzymała tablety, słuchawki, artykuły szkolne, spożywcze i chemiczne.
- Dziękujemy pani dyrektor Małgorzacie Zarembie i pracownikom Zespołu Szkół Specjalnych w Strzegomiu, bez których zorganizowanie tej wspaniałej zbiórki byłoby niemożliwe - dodają państwo Smagłowscy.
Organizatorzy nie szczędzą także podziękowań dla ponad dwustu "Świątecznych Aniołów", którzy otworzyli swoje serca i tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem, włączyli się do przygotowania paczek dla uczniów, ich rodzin i szkoły.
Fot. Organizatorzy zbiórki
Fot. Organizatorzy zbiórki
Tagi:









