close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Świdnica: Tiger Kids wprowadzi najmłodszych w świat sportu

Świdnica: Tiger Kids wprowadzi najmłodszych w świat sportu

Wiosna to czas rozwoju i odkrywania nowych pasji, a dla 400 dzieci ze świdnickich przedszkoli rozpoczęła się wyjątkowa przygoda dzięki programowi „Tiger Kids”. Od marca przedszkolaki biorą udział w bezpłatnych zajęciach edukacyjno-sportowych z elementami sztuk walki taekwon-do.

- „Tiger Kids” to więcej niż tylko zajęcia sportowe. To okazja dla dzieci do eksplorowania swoich możliwości, budowania pewności siebie i współpracy z innymi. Pragniemy stworzyć dla nich przyjazne środowisko, w którym mogą rozwijać się nie tylko fizycznie, ale także emocjonalnie i społecznie – mówi Tomasz Bohuszewicz, koordynator programu.

Koordynatorem programu jest Sportowy Klub Taekwon-do "Tiger", który realizuje przedsięwzięcie we współpracy z Urzędem Miejskim w Świdnicy. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i potrwają do końca czerwca.

Inauguracja „Tiger Kids” odbędzie się 29 maja na świdnickim lodowisku, podczas Świdnickiego Testu Przedszkolaka, w którym udział weźmie około 700 dzieci ze Świdnicy i Świebodzic.

źródło: UM w Świdnicy
fot.: Artur Ciachowski


Tagi: