close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Twarz kanału History Hiking – Łukasz Kazek odwiedzi Strzegom! [AUDIO]

  • Kultura
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2022-03-02
  • whatshot 4272
Twarz kanału History Hiking – Łukasz Kazek odwiedzi Strzegom! [AUDIO]

W najbliższy piątek znany dziennikarz, youtuber i jednocześnie popularyzator historii – Łukasz Kazek odwiedzi Strzegom. Niektóre filmy z jego udziałem na popularnym w sieci kanale History Hiking mają kilka milionów wyświetleń, a tajemnicze miejsca, w które zabiera swoich widzów, budzą dreszcz emocji.

Dyrektor Strzegomskiego Centrum Kultury Krzysztof Kalinowski informuje, że dziennikarz pojawi się w mieście 4 marca br. i da dla widzów dwa wykłady.Łukasz Kazek, oprócz produkcji filmowych, ma na swoim koncie kilka książek o tematyce historycznej. Odkrywa w nich m.in. sekrety niezwykłych miejsc związanych z historią Polski, ale przede wszystkim Dolnego Śląska. Jak podkreśla Łukasz Kazek, odkrywaniem tajemnic przeszłości zaraził go jego dziadek.
 

Youtuber zapytany o to, czy Strzegom ma szansę stać się tematem jednego z programów na kanale History Hiking odpowiada, że jest taka opcja.

 
Spotkanie z dziennikarzem odbędzie się o godzinie 18.00 na sali widowiskowej Strzegomskiego Centrum Kultury. Wstęp wolny.

Fot.: SCK / Tomasz Kruszelnicki


Tagi: