close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Tworzymy praktyczne studia! [AUDIO]

Tworzymy praktyczne studia! [AUDIO]

Dlaczego warto studiować we Wrocławiu i czy Wyższa Szkoła Handlowa to trafny wybór? Na te i inne pytania odpowiadała w Rozmowie Dnia Ula Jagielnicka, kierowniczka działu marketingu uczelni. Jednym z tematów stał się  także Employer Branding Experience – innowacyjny kierunek studiów podyplomowych.

- Employer Branding Experience to projektowanie doświadczeń kandydatów i pracowników z marką pracodawcy. Chodzi tu o wypracowanie metod "zaopiekowania" się pracownikiem w taki sposób, aby tworzył środowisko do promocji swojego pracodawcy – stał się ambasadorem firmy, w której pracuje. Słuchacze kierunku kształcą się z zakresu komunikacji, HR`ów, CSR oraz zarządzania strategicznego – tłumaczy Ula Jagielnicka z Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu.

Pomimo dużej konkurencji na edukacyjnym rynku we Wrocławiu, Wyższa Szkoła Handlowa pozycjonuje się, jako niewielka uczelnia, z indywidualnym podejściem do studentów i tworzeniem przestrzeni dla możliwości pozyskania ambitnej pracy, po jej ukończeniu. 

- Promujemy naukę przez doświadczenie, czyli praktyczne studia. Program i kierunki tworzymy w oparciu o bieżące potrzeby rynku pracy, w wymiarze lokalnym i międzynarodowym. Natomiast to, że szkoła jest pozycjonowana, jako niewielka staje się wartością, ponieważ studenci nie są anonimowi i mają kontakt z wykładowcami oraz pracownikami administracyjnymi - dodaje Ula Jagielnicka.

W rozmowie pojawił się także wątek związany z pytaniami o powrót do szkoły w dobie koronawirusa. Gość Rozmowy Dnia zapewnił, że uczelnia ma gotowy i bezpieczny scenariusz dla studnentów.

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy:


Tagi: