close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Tylko Michał Szczygieł może dać Ci „Więcej” [VIDEO]

  • Muzyka
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-04-02
  • whatshot 78
Tylko Michał Szczygieł może dać Ci „Więcej” [VIDEO]

Nie dość, że lubi spontan, to jest też romantykiem. Michał Szczygieł daje upust miłosnym emocjom w nowym singlu zatytułowanym „Więcej”, który do usłyszenia w nowościach na antenie Radia Sudety 24. Premiera płyty już w czerwcu!

Michał Szczygieł w najnowszym singlu „Więcej” pokazuje, że marzenia o wielkim uczuciu oraz snucie miłosnych planów na śmierć i życie to nie tylko domena płci pięknej. Wbrew stereotypom, mężczyźni także chcą odnaleźć swoją drugą połówkę. Szczególnie w czasach pandemii, kiedy relacje międzyludzkie w znacznym stopniu ograniczone są do kontaktów online.

„Więcej” to muzyczne wyznanie miłosne, w którym artysta obnaża się ze wszystkich emocji. Robi to jednak w charakterystycznym dla siebie, pełnym optymizmu stylu.

Dla kogo stworzył ten utwór?

– Pod koniec minionego roku nawiedziła mnie myśl, że chciałbym się zakochać. Ostatecznie się nie udało, bo z czasem mi przeszło lub przeszło mi z czasem właśnie dlatego, że się nie udało, ale zapis emocjonalny w postaci „Więcej” został i wraca do mnie jak bumerang – tłumaczy Szczygieł.
 
„Więcej” to oficjalny singiel promujący debiutancki album Michała Szczygła, który ukaże się jeszcze w tym roku. Więcej informacji wkrótce, a tymczasem zapraszamy na teledysk:


Tagi: