close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Uroczyste jasełka w strzegomskiej „trójce” [FOTO]

  • Oświata
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2023-12-21
  • whatshot 763
Uroczyste jasełka w strzegomskiej „trójce” [FOTO]

W magicznym czasie wyczekiwania na święta Bożego Narodzenia uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu dwukrotnie zaprezentowali wyjątkowe jasełka. Przedstawienia, pełne zaangażowania i artystycznej pasji małych artystów, odbyły się przy udziale licznej publiczności – społeczności szkoły oraz zaproszonych gości.

Nauczycielka Anna Augustyniak podkreśla, że przygotowania uczniów z drugich klas, chóru szkolnego i koła tanecznego trwały w szkole wiele dni. Oprócz dzieci, w działania była zaangażowana kadra szkoły.

Efektem wspólnych działań była oryginalna scenografia, kostiumy i przemyślana fabuła, ukazująca historię narodzenia Pana Jezusa. Agnieszka Lubera relacjonuje, że mali artyści z dużym zaangażowaniem odtwarzali swoje role i prezentowali umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. - Celebrujemy te podniosłe chwile co roku, ponieważ  wzmacniają pozytywne relacje między społecznością szkolną – dodaje nauczycielka.

Przedstawienie jasełkowe zaprezentowano dwukrotnie – 20 i 21 grudnia. Oba przedstawienia mieli okazję zobaczyć rodzice i dziadkowie dzieci oraz lokalni samorządowcy.

Fot. PSP nr 3 w Strzegomiu


Tagi: