close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

W najbliższą sobotę kolejny kolejny koncert z cyklu „Muzyka Mi Leży” [FOTO]

W najbliższą sobotę kolejny kolejny koncert z cyklu „Muzyka Mi Leży” [FOTO]

Trwa cykl świdnickich koncertów pn. „Muzyka Mi Leży”. W najbliższą sobotę na plenerowej scenie w Parku Centralnym wystąpi Arthur Samuel. Sierpień wypełnią koncerty zespołu Ślad oraz wokalistek z Akademii Rozwoju Talentów i Młodzieżowego Domu Kultury.

Tegoroczna edycja cyklu "Muzyka Mi Leży" w zmienionej formule i nowej lokalizacji, cieszy się niezmiennie dużym zainteresowaniem fanów muzyki. - Podczas dotychczasowych 2 koncertów wszystkie miejsca siedzące były zajęte, dlatego przed kolejnymi warto przybyć wcześniej lub zrobić rezerwację. Wszystkie zaczynają się o godzinie 20:00 a wstęp jest niebiletowany – informuje Bartosz Łabuda ze Świdnickiego Ośrodka Kultury.

23 lipca na plenerowej scenie wystąpi pochodzący z Jaworzyny Śląskiej Arthur Samuel, który mieszka wszystkie możliwe gatunki i nie pozwala na zamknięcie siebie w muzycznej klatce. Jego kompozycje oraz teksty wzruszają słuchaczy, skłaniają do refleksji, ale również zachęcają do zabawy.

13 sierpnia sceną zawładną strzegomianie – bracia Oryńczak, tworzący zespół Ślad. Rafał i Andrzej zaprezentują autorskie kompozycje inspirowane brzmieniem country i bluesa, które m.in. pojawiły się na wydanym w 2020 roku debiutanckim albumie.

Cykl koncertów zamknie występ 8 młodych, utalentowanych wokalistek z Akademii Rozwoju Talentów i Młodzieżowego Domu Kultury. Dziewczęta dadzą występ 27 sierpnia i zaprezentują repertuar złożony z wybranych przez siebie coverów. Usłyszymy m.in. kompozycje Sanah i Miley Cyrus, ale też Maanamu i Renaty Przemyk.

Źródło: ŚOK (opr.red)


Tagi: