close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

W środę odbędzie się debata kandydatów na burmistrza Strzegomia

W środę odbędzie się debata kandydatów na burmistrza Strzegomia

3 kwietnia w Radiu Sudety 24 odbędzie się debata kandydatów na burmistrza Strzegomia, którzy walczą o najważniejsze stanowisko w gminie podczas tegorocznych wyborów samorządowych. Swój udział w niej zapowiedzieli: Krzysztof Kalinowski, Zbigniew Suchyta i Wiesław Witkowki. Czwarty z kandydatów Lech Markiewicz nie potwierdził swojej obecności, choć wolne miejsce w studio będzie na niego czekać.

Zaplanowana debata jest odpowiedzią na liczne prośby o jej przeprowadzenie ze strony słuchaczy. Dlatego redakcja Radia Sudety 24, dając wyraz szacunku dla swoich odbiorców, podjęła decyzję o organizacji spotkania z kandydatami na burmistrza Strzegomia.

11 marca br. zaproszenia zostały dostarczone do czterech kandydatów: Krzysztofa Kalinowskiego, Lecha Markiewicza, Zbigniewa Suchyty i Wiesława Witkowskiego. 18 marca minął termin potwierdzenia udziału kandydatów na burmistrza Strzegomia w zaplanowanej na 3 kwietnia debacie w Radiu Sudety 24.  Swój udział w niej potwierdzili Krzysztof Kalinowski, Zbigniew Suchyta i Wiesław Witkowski. Zgodnie z informacją zawartą w zaproszeniu, po potwierdzeniu swojego udziału otrzymali zasady uczestnictwa w debacie.

Debata będzie transmitowana na żywo w środę, 3 kwietnia od godziny 17.05 na antenie Radia Sudety 24 na częstotliwości 101.7 fm i do sieci Internet pod adresem RadioSudety24.pl.


Jednym z jej elementów będą pytania od słuchaczy, którzy mogli je przesyłać do 22 marca na adres debata@radiosudety24.pl. Pytania będą sobie zadawać także kandydaci (w turze pytań wzajemnych). W programie będzie także miejsce na wystąpienia kandydatów.

fot.: FB/KWW Krzysztof Kalinowski, FB/KWW Lecha Markiewicza, FB/Zbigniew Suchyta, FB/Wiesław Witkowski


Tagi: