close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

W Strzegomiu powstanie sekcja akrobatyczna [AUDIO]

W Strzegomiu powstanie sekcja akrobatyczna [AUDIO]

Zarząd Amatorskiego Klubu Sportowego w Strzegomiu jest w trakcie przygotowywania nowej koncepcji funkcjonowania m.in. w zakresie oferty zajęć dla dzieci i młodzieży. Mają powstać nowe sekcje sportowe, w tym żeńskie i akrobatyczna.

Prezes AKS Strzegom Przemysław Stempniewicz wskazuje, że działania mają na celu powrót dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej, która została mocno ograniczona w czasie pandemii.

Nowy zarząd stawia na ofertę zarówno dla dzieci, jak i dla młodzieży. – W analizie sportowej chcemy zaproponować przede wszystkim sekcje żeńskie – tłumaczy Przemysław Stempniewicz.

W działania sekcji mają być także włączeni rodzice, których uwagi pozwolą na zbudowanie lepszej organizacji pracy klubu. Nowa oferta sportowa  nie pojawi się jednak szybciej, niż za kilka miesięcy, ponieważ będzie wymagała przygotowań - m.in. rekrutacji i powołania nowych trenerów.

W tym miejscu warto przypomnieć, że nowy zarząd AKS działa od 15 lutego br. w 7-osobowym składzie i będzie sprawował swoje funkcje przez najbliższe 4 lata.

Fot.: Pexels


Tagi: