Wypadek na torach w Strzegomiu. Pociąg potrącił 22-latka [FOTO]
1 maja na torach kolejowych w okolicy przejazdu przy ulicy Armii Krajowej w Strzegomiu doszło do wypadku. Jak informują druhowie z OSP Strzegom, mężczyzna został potrącony przez pociąg towarowy.
- Do wypadku doszło około godziny 2:10 na trasie kolejowej Jaworzyna Śląska–Strzegom. Poszkodowany został 22-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Był trzeźwy – informuje Magdalena Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. W sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające.
- Do wypadku doszło około godziny 2:10 na trasie kolejowej Jaworzyna Śląska–Strzegom. Poszkodowany został 22-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Był trzeźwy – informuje Magdalena Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. W sprawie prowadzone są czynności wyjaśniające.
fot. OSP Strzegom
Tagi:










