close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Wystartował wirtualny Aryzta Półmaraton Strzegom [FOTO]

Wystartował wirtualny Aryzta Półmaraton Strzegom [FOTO]

10 października wystartowała wirtualna edycja imprezy biegowej pn. Aryzta Półmaraton Strzegom. Niekonwencjonalny charakter wydarzenia nie przeszkodził członkom i sympatykom społeczności biegowej Strzegomska Dwunastka, aby wystartować razem i biec na jednej trasie. Pomimo kapryśnej aury, uśmiech nie schodził z twarzy zawodników.

- Wirtualny Aryzta Półmaraton Strzegom polega na tym, że uczestnicy biegu zarejestrowali się wcześniej na dedykowanym portalu, wybierając dystans półmaratonu lub „Biegu Piekarza”, a  od dzisiaj mają dwie doby, żeby przebiec jeden z zadeklarowanych dystansów. Do poniedziałku, do północy powinni przesłać wynik w postaci wyeksportowanego pliku z urządzenia pomiarowego do firmy, która obsługuje wyniki imprezy. Opcjonalnie można załączyć także  fotografie. Na tej podstawie powstanie klasyfikacja – tłumaczy Edward Fedyczkowski, lider Strzegomskiej Dwunastki.

Wirtualny Aryzta Półmaraton Strzegom potrwa do 11 października. Do tego czasu, w dowolnym miejscu na globie, można przebiec dystans półmaratonu - 21,1 km. Na mniej zaprawionych czeka „Bieg Piekarza” na dystansie 11,5 km.

A tak radzili sobie na trasie członkowie i sympatycy społeczności biegowej Strzegomska Dwunastka:


Tagi: