close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Za nami trzecia, koncertowa odsłona cyklu Muzyka Mi Leży [FOTO+WIDEO]

Za nami trzecia, koncertowa odsłona cyklu Muzyka Mi Leży [FOTO+WIDEO]

Trwa cykl świdnickich koncertów pn. „Muzyka Mi Leży”. 23 lipca na plenerowej scenie w Parku Centralnym wystąpił Arthur Samuel. Sierpień wypełnią koncerty zespołu Ślad oraz wokalistek z Akademii Rozwoju Talentów i Młodzieżowego Domu Kultury.

Spotkanie z pochodzącym z Jaworzyny Śląskiej Arthurem Samuelem było trzecią odsłoną tegorocznej edycji koncertów plenerowych, organizowanych przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

Tym razem słuchacze mieli szansę na wzruszenie, refleksję, ale także zabawę, ponieważ Arthur, jako twórca, miesza wszystkie możliwe gatunki i nie pozwala na zamknięcie się w muzycznej klatce. Spotkanie artysty z publicznością było także okazją do promocji, wydanego w przeddzień koncertu, minialbumu pt. „Backspace”.


13 sierpnia plenerową sceną zawładną strzegomianie – bracia Oryńczak, tworzący zespół Ślad. Rafał i Andrzej zaprezentują autorskie kompozycje inspirowane brzmieniem country i bluesa, które m.in. pojawiły się na wydanym w 2020 roku debiutanckim albumie. Cykl koncertów zamknie występ 8 młodych, utalentowanych wokalistek z Akademii Rozwoju Talentów i Młodzieżowego Domu Kultury. Dziewczęta dadzą występ 27 sierpnia i zaprezentują repertuar złożony z wybranych przez siebie coverów. Usłyszymy m.in. kompozycje Sanah i Miley Cyrus, ale też Maanamu i Renaty Przemyk.

Wstęp na koncerty jest nieodpłatny.

Film: YT/swidnicaMS


Tagi: