close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Zapowiada się strawa dla miłośników jazzu i muzyki filmowej

  • Kultura
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-07-26
  • whatshot 286
Zapowiada się strawa dla miłośników jazzu i muzyki filmowej

Czołowi, polscy gitarzyści jazzowi zawitają do Strzegomia. Duet składający się z Marka Napiórkowskiego i Artura Lesickiego odwiedzi Strzegomskie Centrum Kultury z wyjątkowym repertuarem muzyki filmowej. Zgrają standardy m.in. Krzysztofa Komedy, czy Wojciecha Kilara. Na chętnych czekają bezpłatne wejściówki!
 
Marek Napiórkowski i Artur Lesicki to czołowi polscy gitarzyści jazzowi, a także przyjaciele od lat dzieciństwa, którzy po raz pierwszy w karierze nagrali wspólną płytę pt. „Celuloid”. Album ukazuje wirtuozerię artystów i jednocześnie wydobywa to, co najpiękniejsze w muzyce Krzysztofa Komedy, Wojciecha Kilara czy Andrzeja Kurylewicza, Andrzeja Korzyńskiego i Jerzego „Dudusia” Matuszkiewicza.
 
Artyści pojawią się na deskach SCK już 4 sierpnia br. o godzinie 19.00 i dadzą koncert, podczas którego będzie można usłyszeć najpiękniejsze melodie napisane przez polskich kompozytorów muzyki filmowej.
 
Po bezpłatne wejściówki na koncert można się zgłaszać w Strzegomskim Centrum Kultury przy ul. I.J. Paderewskiego 36. Ilość miejsc ograniczona!
 
 


Tagi: