close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Zapowiadają się poważne zmiany na stanowiskach samorządowców w Strzegomiu [WIDEO]

Zapowiadają się poważne zmiany na stanowiskach samorządowców w Strzegomiu [WIDEO]

Wiceburmistrz Strzegomia Wiesław Witkowski ma zostać odwołany ze stanowiska. Jego miejsce miałby zająć dotychczasowy przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Marczak. O kulisach zmian na samorządowych stanowiskach mówił w Rozmowie Dnia burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta.

- To nie nastąpi jutro, czy za tydzień, ale w planach jest przejście pana wiceburmistrza Wiesława Witkowskiego do spółki WiK na dyrektora technicznego – mówił w audycji burmistrz Zbigniew Suchyta, wskazując jednocześnie nowego kandydata na stanowisko. Jest nim Tomasz Marczak – dotychczasowy przewodniczący Rady Miejskiej w Strzegomiu oraz dyrektor LO w Strzegomiu.

Burmistrz Strzegomia odniósł się w audycji także do zmian w strukturze wydziałów Urzędu Miejskiego, zapewniając, że nie będzie zwolnień pracowników.

- Na razie planujemy pozostanie na dotychczasowym poziomie zatrudnia. Myślę natomiast o zwiększeniu liczby pracowników Wydziału Ochrony Środowiska - zapewniał w Rozmowie Dnia Zbigniew Suchyta.

Na razie bez odpowiedzi pozostają pytania o nowych kandydatów na stanowiska przewodniczącego Rady Miejskiej w Strzegomiu oraz dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Strzegomiu, których nie mógłby pełnić Tomasz Marczak, po objęciu stanowiska wiceburmistrza.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy wiceburmistrza Wiesława Witkowskiego, który obiecał, że podzieli się swoją opinią na ten temat 7 października o godzinie 9.15 w Rozmowie Dnia na antenie Radia Sudety 24.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania całej Rozmowy Dnia:


Tagi: