close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Żarów utonie w bańkach mydlanych [FOTO]

  • Aktualności
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2022-06-21
  • whatshot 798
Żarów utonie w bańkach mydlanych [FOTO]

Nazywany krainą ulotnego piękna - Mydlany Park Festiwal po raz piąty powróci do Żarowa. 3 lipca Park Miejski stanie się przestrzenią dla jednego z największych festiwali baniek mydlanych na Dolnym Śląsku.

- Ideą festiwalu jest integracja międzypokoleniowa oraz promocja aktywnego wypoczynku – informuje organizator, prezes Fundacji Inicjatywa B – Tomasz Nycz.

W ruch pójdą linki, sznurki, siatki oraz wytwornice, dzięki którym najmłodsi i dorośli będą w stanie wyprodukować niezliczone ilości baniek mydlanych.

- Dodatkowo animatorzy z Fundacji Inicjatywa B będą zamykać dzieci w bańce, prowadzić instruktaż puszczania baniek oraz przeprowadzą warsztaty „malowania pianą” – dodaje Tomasz Nycz.

Wieczorem organizatorzy zaplanowali festiwalowe „Piana Party” z pokazem zumby wśród tysięcy baniek.

- Po prezentacji tanecznej OSP Pożarzysko stworzy „mydlaną wyspę”, w której zanurzą się nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorośli – wskazuje prezes Fundacji Inicjatywa B.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00 i potrwa do wieczora. Organizatorzy zapewniają strefę relaksu z leżakami oraz stosika gastronomiczne. Wstęp na imprezę jest nieodpłatny.

Fot.: Fundacja Inicjatywa B


Tagi: