Zatrzymają Osiedle Zawiszów… w kadrze
Społeczne Archiwum Cyfrowe 58100 zaprasza na piąty spacer fotograficzny. Tematem lipcowego spotkania miłośników fotografii będą ulotne chwile i architektura jednego z najmłodszych blokowisk w Świdnicy – Osiedla Zawiszów.
- To będzie ostatnia wycieczka z aparatem w ramach pierwszej edycji Spacerów Fotograficznych 58100.pl - informuje Tomasz Pietrzyk, pomysłodawca i organizator cyklu. Dodaje też, że spotkanie rozpocznie się w najbliższą sobotę, 13 lipca o godzinie 11.00 w okolicy ronda przy ulicy księcia Henryka Brodatego.
- Uczestnicy na wykonanie zdjęć będą mieli zaledwie trzy godziny, bo taka jest właśnie idea spacerów fotograficznych. Zdjęcia mogą zostać wykonane tylko i wyłącznie w trakcie wydarzenia – mówi Tomasz Pietrzyk.
Fotografie, które powstaną w ramach wszystkich spacerów zostaną zaprezentowane podczas Światowego Dnia Fotografii, 19 sierpnia 2024 roku w Centrum Partnerstwa, w budynku znajdującym się na Placu Pokoju, przy Kościele Pokoju w Świdnicy.
Uczestnikiem spacerów fotograficznych może zostać każdy. Nieważne czy dopiero zaczyna swoją przygodę z fotografią, czy jest już pochłonięty przez to medium. Na spacer fotograficzny można wziąć ze sobą smartfona, kompakt, lustrzankę lub bezlusterkowca. Najważniejszym celem jest integracja i świeże spojrzenie na otaczającą nas przestrzeń.
Regulamin wydarzenia Spacer Fotograficzny 58100 dostępny na www.58100.pl
fot.: SAC 58100
fot.: SAC 58100
Tagi:





