close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Zawody sylwetkowe „Kamienna Rzeźba” powracają do Strzegomia [AUDIO+FOTO]

Zawody sylwetkowe „Kamienna Rzeźba” powracają do Strzegomia [AUDIO+FOTO]

Strzegom po rocznej przerwie ponownie będzie stolicą zawodów sylwetkowych w Polsce. 4 września w mieście odbędzie się XI edycja Ogólnopolskich Zawodów w Kulturystyce i Fitness „Kamienna Rzeźba”. 

Prezes Klubu Sportowego „Start” Strzegom – Marek Rydwański informuje, że na scenie zaprezentują się zawodniczki i zawodnicy z kraju w 12 oficjalnych kategoriach oraz w ramach eliminacji do prestiżowych zawodów Arnold Classic Europe.Jury będzie oceniać proporcje ciała i wyrzeźbione mięśnie u zawodników, którzy swoje prezentacje na scenie bardzo często poprzedzają wieloletnimi treningami, dietą i ogromną samodyscypliną. 

Warto w tym miejscu podkreślić, że zawody sylwetkowe w Strzegomiu mają swoją renomę i przyciągają do miasta znane nazwiska. Podczas ostatniej edycji imprezy na scenie prezentowali się m.in.: Adrian Konieczyński, Paweł Kiełczewski (kategoria: kulturystyka), Małgorzata Piwko (kategoria: fitness sylwetkowe), Łukasz Małodobry (kategoria: fitness plażowe atletyczne), Anastazja Biedka, Aneta Czykier i Joanna Tańska (kategoria: bikini fitness).

Organizatorem wydarzenia jest Klub Sportowy „Start” Strzegom.

Fot.: archiwum Radia Sudety 24


Tagi: