Zbigniew Suchyta odebrał „złoto” na Zamku Królewskim
Strzegomska inwestycja „Przebudowa i zagospodarowanie przestrzeni publicznej na terenie Grabiny i Starego Miasta w Strzegomiu wraz z renowacją zabytkowych murów obronnych" zwyciężyła w prestiżowym konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”. Wyniki ogłoszono podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim.
Do plebiscytu zgłoszono dwie inwestycje w gminie Strzegom. Pierwszą z nich była przebudowa i zagospodarowanie przestrzeni publicznej na terenie Grabiny i Starego Miasta w Strzegomiu wraz z renowacją zabytkowych murów obronnych. Kolejną była budowa obiektu demonstracyjnego o znacznie podwyższonych parametrach charakterystyki energetycznej – przedszkola z oddziałem żłobkowym przy ul. Kościuszki w Strzegomiu.
Ostatecznie zwyciężyła inwestycja związana rewitalizacją Grabiny i Starego Miasta. 23 września włodarze Strzegomia – Zbigniew Suchyta oraz Wiesław Witkowski wraz z wykonawcami odebrali złote statuetki, a wszystko na uroczystej gali, która obyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.
Fot. Facebook.com / Zbigniew Suchyta
Tagi:





