close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Zespół "Ślad" zaprasza na koncerty w Strzegomiu i Mrągowie! [VIDEO]

Zespół

12 lipca br. gośćmi audycji To Warto Wiedzieć byli bracia Rafał i Andrzej Oryńczak, tworzący Zespół "Ślad". Artyści zaprosili fanów na swój występ podczas zbliżającego się Festiwalu Piknik Country i Folk w Mrągowie oraz na poprzedzający go koncert na Plantach Miejskich w Strzegomiu. Bracia zaprezentowali również swój najnowszy utwór pt. "Schowałem gdzieś na dnie".

- Zapraszamy 18 lipca od godziny 17.00 na Planty Miejskie w Strzegomiu. Zagramy dla publiczności koncert, który będzie jednocześnie próbą przed występem 23 i 24 lipca w Mrągowie. Na lokalnej scenie pojawią się młodzi artyści z gminy Strzegom - mówi Rafał Oryńczak, lider Zepołu "Ślad".

Zespół „Ślad” powstał w październiku 2017 roku i od tej pory odnosi sukcesy. Artyści w dużej mierze zawdzięczają to swojemu doświadczeniu i wierności gatunkowi muzycznemu, który tworzą. Bracia mają na koncie autorską płytę i pracują nad kolejną.


Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania całej audycji z niespodzianką na końcu w postaci premiery najnowszego utworu "Śladu":


Tagi: