close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama
userad11
Reklama
userad19
Reklama

Zmiany na stanowisku zastępcy burmistrza w Jaworzynie Śląskiej!

  • Aktualności
  • Radio Sudety 24
  • date_range 2021-07-01
  • whatshot 382
Zmiany na stanowisku zastępcy burmistrza w Jaworzynie Śląskiej!

Justyna Chrebela, dotychczasowa kierownik Referatu Rozwoju i Promocji Urzędu Miejskiego, została nowym zastępcą burmistrza Jaworzyny Śląskiej. Zastąpiła na stanowisku Marka Zawiszę. 


- Bardzo dziękuję Markowi Zawiszy za 10 lat współpracy i zaangażowania w sprawy mieszkańców oraz rozwoju gminy Jaworzyna Śląska. Życzę sukcesów na nowej drodze zawodowej, a Justynie Chrebela - efektywnej pracy na rzecz naszej gminy oraz doskonałej współpracy – mówi burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz.

Justyna Chrebela jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanistycznej we Wrocławiu na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Ukończyła studia podyplomowe Executive Master of Business Administration (EMBA), Systemy Informacji Geograficznej oraz New Public Menagement. Przez 10 lat pracowała w Urzędzie Miejskim w Świdnicy, 8 lat w Departamencie Rozwoju Gospodarczego w Referacie Programów Strategicznych i Funduszy Zewnętrznych oraz 2 lata w Wydziale Promocji. Doświadczenie zawodowe zdobywała również na stanowiskach eksperta w projekcie „Modelowa rewitalizacja miast” realizowanym przez Instytut Rozwoju Miast oraz wykładowcy i członka komisji egzaminacyjnej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na Studiach Podyplomowych na kierunku „Rewitalizacja miast – organizacja i finansowanie”.

Z Urzędem Miejskim w Jaworzynie Śląskiej związana jest od ponad 4 lat, przez ostatnie 3 lata kierowała Referatem Rozwoju i Promocji. 

Fot.: Jaworzyna.net


Tagi: