close
Tanie Zaakwaterowanie
userad10
Reklama

Zorganizują „Kolorowy Przerajd dla Alana” [AUDIO]

Zorganizują „Kolorowy Przerajd dla Alana” [AUDIO]

Ledwo zakończyli projekt pn. „Skoda dla Amelki”, a już mają pomysł na kolejną akcję charytatywną. Mowa o Strzegomskiej Grupie Miłośników Motoryzacji, której przedstawiciele gościli w audycji Radia Sudety 24. Łukasz Kondak i Jakub Romanowski opowiedzieli o szczegółach „Kolorowego Przerajdu dla Alana”, zaplanowanego na 20 marca br.

- Grupa powstała po to, aby pomagać osobom potrzebującym i jednocześnie łączyć ludzi z zamiłowaniem do motoryzacji, stąd pomysł na kolejną akcję charytatywną na rzecz Alanka, pochodzącego ze Strzeogmia  – wskazał Łukasz Kondak, członek SGMM.

„Kolorowy Przerajd dla Alana” ma wystartować 20 marca i jest przeznaczony dosłownie dla każdego, ponieważ załogi nie jadą na czas, a środek transportu jest dowolny.

- W rajdzie może wziąć udział każdy pojazd dopuszczony do ruchu: samochód osobowy, ciężarowy, traktor, albo motocykl. Zapraszamy do udziału także rowerzystów. Chodzi o to, aby każdy uczestnik odwiedził wszystkie miejscowości w gminie Strzegom wyznaczoną przez siebie trasą i dojechał szczęśliwie do mety – tłumaczył Jakub Romanowski, jeden z pomysłodawców wydarzenia.

Organizatorzy zapewniają, że celem wydarzenia jest dobra, rodzinna zabawa i zebranie jak największej ilości funduszy na leczenie Alana, pochodzącego ze Strzegomia.

Więcej szczegółów można znaleźć w wydarzeniu, w mediach społecznościowych: TUTAJ.
 
Zachęcamy do wysłuchania całej audycji:

Fot. Sebastian TynieckiTagi: