close
Tanie Zaakwaterowanie

Gramy Nowości i Wielkie Przeboje!

Zapewniamy rzetelne informacje, audycje publicystyczne, kulturalne, edukacyjne, poradnikowe i rozrywkowe, dla których wspólnym mianownikiem jest lokalność. Codziennie mówimy "dzień dobry" mieszkańcom Strzegomia, Świdnicy, Świebodzic, Dobromierza, Żarowa, Jaworzyny Śląskiej i Udanina. Znamy zagadnienia i problemy, ale także najlepsze strony regionu. Nadajemy przez 24 godziny na dobę. Szukaj nas na 101.7 FM i w Internecie.

Audycje

Wiadomości z kraju i ze świata

Codziennie od 6:00 do 20:00

Przez siedem dni w tygodniu o pełnej godzinie serwujemy najświeższe informacje z kraju i ze świata, a w tym relacje na żywo i korespondencje.

Informacje Lokalne

8:45 /9:45 /10:45 /11:45 /12:45 /13:45 /14:45 /15:45

Nasi reporterzy są zawsze w centrum wydarzeń! Od poniedziałku do piątku przekazujemy to, co ważne dla mieszkańców powiatu świdnickiego.

Na Każdy Temat

Poniedziałek-piątek / 9:15

Ludzie, lokalne sprawy, wydarzenia, pasje mieszkańców i porady ekspertów. Pytamy, dyskutujemy, prezentujemy. Codziennie o poranku.

Halo! Gramy!

Poniedziałek - piątek / 10:00

Radiowy koncert życzeń z muzyką i pozdrowieniami słuchaczy. Zamówienia SMS przyjmujemy przez całą dobę pod numerem telefonu: 888 717 101

Coolturka

Codziennie / 12:15

Lokalny magazyn kulturalny z propozycjami i zapowiedziami wydarzeń dla entuzjastów kina, koncertów, kabaretów i wystaw. Audycję nakręca Strzegomskie Centrum Kultury.

Smakosfera

Codziennie / 12:30

Magazyn kulinarny dla kuchennych nowicjuszy i wytrawnych smakoszy. Audycja, niczym pogotowie kulinarne, podsuwa oryginalne i proste przepisy na efektowne potrawy.

Masz Prawo Wiedzieć

Poniedziałek-piątek / 13:15

Radiowy poradnik dla wszystkich, którzy chcą poznać swoje prawa i walczyć z niesprawiedliwością.

Leonard J na Tropie Sond

Codziennie / 7:45 / 13:30 / 19:45

Świat w krzywym zwierciadle. Poważne tematy, ale nie zawsze poważne pytania i odpowiedzi, czyli najlepsze komentarze i cięte riposty prosto z ulicy.

Bankomat

Piątek / 15:05

Tygodniowy magazyn ekonomiczny, czyli wszystko o gospodarce i finansach w kraju. Szybko, rzetelnie i profesjonalnie!

Hit Lista

Piątek / 16:00

Maciej Baranowicz serwuje 30 najgorętszych, muzycznych hitów, którymi żyje Polska. Sprawdź, czy gorące nowości nie ominęły Twoich uszu!

Odcienie Metalu

Piątek / 21:00

Piotr Szmidt poznaje słuchaczy z legendami heavy metalu. W programie nie brakuje też miejsca dla trochę łagodniejszych, acz zacnych brzmień.

Tajemnice Ziemi Sudeckiej

Weekend / 9:05

Poznaj ciekawe miejsca, nieznane historie i legendy o regionie. Poczuj dreszcz emocji i obudź w sobie poszukiwacza przygód.

Strefa Chillout

Weekend / 16:00

Potrzebujesz odrobiny relaksu i spokoju? Odpręż się i posłuchaj łagodnej muzyki w dobrym tonie. Rozkochaj się w alternatywnych brzmieniach.

Hit Player

Codziennie / 20:15 / 21:15

Łukasz Schneider serwuje mix wiekich przebojów i hitów. Zapraszamy na szalony kwadrans z energetyczną muzyką.

Nocna Zmiana

Codziennie / 22:00

Noc w radiu rządzi się swoimi prawami. Serwujemy dużo polskiej, klimatycznej muzyki. Słuchaj tego, co lubisz i zostań z nami na dłużej.