close
Tanie Zaakwaterowanie

Gramy Nowości i Wielkie Przeboje!

Zapewniamy rzetelne informacje, audycje publicystyczne, kulturalne, edukacyjne, poradnikowe i rozrywkowe, dla których wspólnym mianownikiem jest lokalność. Codziennie mówimy "dzień dobry" dla mieszkańców Strzegomia, Świdnicy, Świebodzic, Dobromierza, Żarowa i Jaworzyny Śląskiej. Znamy zagadnienia i problemy, ale także najlepsze strony regionu. Nadajemy przez 24 godziny na dobę. Szukaj nas na 101.7 FM i w Internecie.

Audycje

Wiadomości z kraju i ze świata

Codziennie od 6:00 do 20:00

Przez siedem dni w tygodniu o pełnej godzinie serwujemy najświeższe informacje z kraju i z zagranicy, w tym relacje na żywo i korespondencje.

Informacje Lokalne

8:45 / 10:45 / 12:45 / 14:45 / 15:45

Od poniedziałku do piątku informujemy o wydarzeniach lokalnych. Prezentujemy to, co ważne dla mieszkańców powiatu świdnickiego.

Rozmowa Dnia

Poniedziałek - piątek / 9:15

Dyskutujemy i rozmawiamy o rzeczach lokalnych, istotnych dla mieszkańców. Tworzymy przestrzeń do debaty i dla najtrudniejszych pytań.

To Warto Wiedzieć

Poniedziałek - piątek / 10:15

Gościmy ciekawe osobowości i lokalnych ekspertów. Rozmawiamy o pasjach, zainteresowaniach, zdrowiu, urodzie, edukacji, nowych technologiach, kulinariach i rozwoju.

Magazyn Sportowy

Poniedziałek - piątek / 09:05 / 11:05 / 14:05 / 16:05

Codziennie 100% sportu z regionu. Zapowiedzi i podsumowania lokalnych wydarzeń. Propozycje dla profesjonalistów i amatorów aktywnego oraz zdrowego trybu życia.

Muza na Fejs

Poniedziałek - piątek / 11:00

Gramy Waszą muzykę na naszej antenie i pozdrawiamy. Zamówienia przyjmujemy na news@radiosudety24.pl, przez Facebook i pod numerem telefonu: 888 717 101.

Coolturka

Codziennie / 12:15

Kino, wystawa, koncert, czy kabaret? Zapowiedzi, propozycje i aktualne informacje o lokalnych wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Audycję nakręca Strzegomskie Centrum Kultury.

Masz Prawo Wiedzieć

Codziennie / 13:15

Radiowy poradnik prawny. Chcesz poznać swoje prawa i walczyć z niesprawiedliwością? Napisz: prawnik@radiosudety24.pl, a odpowiedź będzie tematem audycji.

Smakosfera

Codziennie / 14:15

Przewodnik kulinarny dla kuchennych nowicjuszy i wytrawnych smakoszy. Audycja, niczym pogotowie kulinarne, podsuwa oryginalne i proste przepisy na efektowne potrawy.

Spotkania

Niedziela / 10:15

Radiowy przewodnik duchowy dla wszystkich, którzy chcą dostrzec dobro – nie tylko tam, gdzie jest ono oczywiste.

Oldschool Lista

Czwartek / 16:00

Lista wielkich przebojów Radia Sudety 24. Przypomnij sobie muzykę, którą lubisz i znasz. Odkryj na nowo wielkich artystów...

Hit Lista

Piątek / 16:00

30 najgorętszych muzycznych hitów, którymi żyje dzisiaj Polska. Sprawdź, czy żadne przeboje nie ominęły Twoich uszu i głosuj na ulubione kawałki.

Swojskie Klimaty

Weekend / 8:00

Wyjątkowi ludzie, kultura ludowa i ich zwyczaje. Muzyka folklorystyczna, która łączy pokolenia i niepowtarzalny klimat. Daj się ponieść najbardziej swojskiej audycji w regionie.

Tajemnice Ziemi Strzegomskiej

Weekend / 9:00

Nieznane fakty i nieodkryte tajmnice regionu. Ciekawostki z przeszłości i dreszcz emocji. Posłuchaj przewodnika po historii gminy Strzegom i zaplanuj rodzinną wyprawę.

Strefa Chillout

Weekend / 16:00

Wyluzuj w weekend i posłuchaj łagodnej muzyki w dobrym tonie. Rozkochaj się w alternatywnych brzmieniach. Gramy: lounge, chillout, jazz, elektro, clubbing, alternative rock.

Leonard J na Tropie Sond

Codziennie / 7:45 i 19:45

Świat w krzywym zwierciadle. Poważne tematy, ale nie zawsze poważne pytania i odpowiedzi. Dużo humoru i cięte komentarze. Jedyna taka sonda uliczna w regionie.

Hit Player

Codziennie / 20:15 / 21:15

Muzyczny mix wiekich przebojów i najnowszych hitów. Zapraszamy na szalony kwadrans z dobrą energią!

Nocna Zmiana

Codziennie / 22:00

Noc rządzi się swoimi prawami i swoją muzyką. Słuchaj tego, co lubisz. Dużo polskiej, klimatycznej muzyki czeka. Obudź ciekawość i posłuchaj.